“Magic Dinner” ehk Maagiline õhtusöök

Uus! Ainult meilt Järele proovitud!
5.0 4 tagasisidet

“Magic Dinner” ehk Maagiline õhtusöök


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

69,99 €

69,99 €

Kirjeldus

Maagia ja maitsete rännak Maarjamäe Restos

Juba aastasadu on meile meeldinud kõikuda võimaliku ja võimatuse piiril, panna inimvõimed proovile ning kiikuda maagilisel silmapette ja nõiakunsti barjääril. Nüüd võid heaga kõrvale jätta kõik kahtlused ja kõhklused, sest enneolematu, erakordne ja salapärane "Maagiline õhtuöök" viib sind just neid samu piire kompama! Astu illusioonide maailma, kuhu hinnatud mustkunstnik Richmaster sind hea meele ja maagia saatel saadab. Reaalsus? Fantaasia? Sel polegi vahet, sest need sulavad niikuinii üheks. Saladuskatte all saame vaid mainida seda, et õhtu üheks võluriks on kokk, kes toob sinuni kolmekäigulise õhtusöögi, mille maitsed on omaette kunstiteos.
NB! Kui tunned soolastes roogades musta maagia maitset, siis on range soovitus see magustoiduga ära peita!

Mida kingitus sisaldab? Maitsvat kolmekäigulist õhtusööki Maarjamäe Restos koos mustkunstniku šõuga.

Ajaloolise atmosfääriga Maarjamäe Restos toimuv Magic Dinner on ideaalne kingitus inimesele, kes soovib õhtusöögist midagi enamat. Lisaks imelisele vaatele Tallinna lahele ootab kingisaajat põnev illusioonide maailm, mille toob külastajani kogenud mustkunstnik Richmaster. 

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Pidulik vaba aja riietus.

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Õhtusöögi ajal on võimalik soetada baarist meelepäraseid jooke.
Õhtusöök toimub vaid valitud kuupäevadel, tegemist on grupis toimuva üritusega.
Üritusele saad broneeringu teha siin.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Magic Dinner - Maarjamäe Resto

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 4 tagasisidet

Järele proovitud!

Ida
Ida

Illusiooniderohke toiduelamus

Mis võiks olla parem, kui maitsev kolmekäiguline õhtusöök? Ma tean! Õhtusöök, mida saadab maagia, müstika ja ennekõike šarmikas mustkunstnik!
“Maagilise õhtusöögi” maitseelamuse pool jäi minu arvates silmapetete ja võlutrikkide varju. Pakutud kolmekäiguline õhtusöök oli küll äärmisel maitsev ja tõelist silmailu pakkuv, kuid mustkuntsnik oli lihtsalt niivõrd huvitav, et kogu tähelepanu läkski temale, sest nähtud trikid pakuvad mulle siiani mõtteainet. Ajaloolise restorani atmosfäär, tõeline trikimeister ja appi-ma-tahan-veel maitselamused - õhtupoolik, mida naljalt ei unusta ja kuhu kupatan kõik oma sõbrad-tuttavad!

Miks seda elamust kogeda?

  • Kolmekäiguline õhtusöök täis sära, maagiat ja ainulaadsust;
  • Mustkunstnik/naljamees/õhtujuht…, kes muudab kogu elamuse meeldejäävaks ja meelelahutuslikuks;
  • Elegantne ja maitsekas restoran rikastab kogu eelnevat, sest kui iga aspekt sinu silme ees on maagiat täis, siis on suurem võimalus, et võtad seda kasvõi natukene endaga põues kaasa.


Kliendid on öelnud

Merlin

Minule isiklikult meeldis maagiline õhtusöök, toidud oli maitsvad ning mustkunstnik oli samuti tasemel. väga vahva üritus. Meeldis ka see, et üritus sai üsna kiirelt läbi - toidud toodi lauda kiirelt ning toitude vahele said nautida mustkunstnikku.

***

Soovitan südamest kõigile, kes otsivad midagi tõeliselt erilist ja maagilist, et lubada endale seda unikaalset elamust. Toidud olid maitsvad ja ka visuaalselt meisterlikud teosed, mis rõõmustasid nii silma kui ka maitsemeeli. Lisaks suurepärasele toidule oli õhtu täis maagiat tänu andekale illusionistile, kelle etteasted olid nii paeluvad, et jättis publiku sõna otseses mõttes hingetuks.

Sirli

Maagilise Õhtusöögi üritus üllatas ja võlus mind täielikult! Kolmekäiguline õhtusöök oli tõeline maagia ja maitsete rännak - maitsvad road olid esitletud kunstipäraselt ning nende kõrvale tegi mustkunstnik uskumatuid trikke, mis panevad sind imestama, kuidas selline asi üldse võimalik on. Mustkunstnik oli osav suhtleja ja suutis kaasata kogu publiku, luues meeldiva ja lõbusa õhkkonna. Maitseelamuste, meeldiva seltskonna ja maagiliste trikkide saatel kujunes see unustamatuks õhtuks. Soovitan kindlasti kõigil seda ka ise kogeda!

***

Maagiline kogemus imeliste toitude ja vaatega!

Soovitame vaadata ka: