Isiklik kokateenus sinu kodus

0.0 0 tagasisidet

Isiklik kokateenus sinu kodus


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

290,00 €

290,00 €

Kirjeldus

Isiklik kokateenus sinu kodus - unustamatu õhtusöök

Loominguline ja entusiastlik Eesti päritolu peakokk Daniel on töötanud viimased kaheksa aastat Prantsusmaal, Austraalias ning Norras. Märkimisväärse kogemuse sai Daniel Oslos töötades kui chef de partie, selle peakoka ja ühe Michelini tärni omaniku, Jonathan Howelli juhendamisel. Daniel alustas oma esimese projektiga 2018. aasta septembris, milleks on Tallinna vanalinnas asuv restoran GC Gastrobar. Teiseks huvitavaks algatuseks sai „Private Chef“, mis pakub privaatset õhtusööki personaalse peakoka poolt.

Danielit on inspireerinud tema reisid üle kogu maailma, mis väljendub ka tema roogades. Menüüd valmistades otsib ta alati uusi kombinatsioone erinevatest maailma köökidest.
„Läbides pika kulinaarse teekonna, jõudsin ma mõtteni, et peamine köögis on kord ning tasakaal“.


Mida kingitus sisaldab? Unustamatut kolmekäigulist õhtusööki kahele. Toit valmistatakse sinu kodus GC Gastrobari peakoka poolt.  

Vali elamus kingituseks näiteks vanematele või sõpradele. Kingitus on suurepärane paarile, kellele meeldib avastada uusi maitseid ning kes peavad lugu kvaliteetsest toidust.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Iga lisanduv inimene 40 €.

Kui soovid lisada kelneriteenust, võta ühendust teenusepakkujaga. 

Kokkuleppel pakutakse teenust ka mujal Eestis.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

GC Gastrobar

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta