Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

India peamassaaž "Champi’’

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

India peamassaaž "Champi’’


Tartu
1 In.

25 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
25 €

Soovitav stressi, unetuse, pingepeavalude, juuste väljalangemise, kaela- ja õlavööpingete korral

India peamassaaž on üks osa iidsest ayurveda ravisüsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetama. Champi on teraapia, kus energiakanaleid pidi masseeritakse läbi pea-, kaela-, näo- ja õlavööpiirkond. Massaaži käigus väheneb organismis stressihormoonide tase ja organism suudab paremini lõdvestuda, mille tulemusel paraneb keha enda loomulik tervendamisvõime ja tugevneb immuunsüsteem. Peamassaaž mõjub hästi silmade ja kõrvade probleemidele, kuna puhastab ka nina- ja kõrvalurkeid. 

Trisim massaažisalong pakub Tartu kesklinnas võimalust lõõgastuda ja koguda energiat kiires elutempos, nautides erinevaid kvaliteetseid massaaže ja kehahoolitsusi, et sinu sisemine ilu oleks harmoonilises kooskõlas sinu välise iluga.
Nende meeskonnas on inimesed, kes armastavad oma tööd ning soovivad pakkuda alati maksimumi, et kliendid tunneksid lahkudes ennast rõõmsa ja rahulolevana.

Kasutatakse kõrgkvaliteetseid tooteid sellistelt tuntud brändidelt nagu: Darphin, Gerard’s.


Mida kingitus sisaldab? 40-minutilist massaažiseansssi. Champi- teraapias istub klient toolil. Massaaži käigus kasutatakse vastavalt vajadusele erinevaid baas- ja aroomiõlisid.

 

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

40 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vastunäidustused:  vererõhuprobleemid, epilepsia, kasvajad, ateroskleroos, põletikud, ajuvereringe häired, raseduse esimene trimester, operatsiooni järgselt, osteoporoosi ja psoriaasi korral pea nõu arstiga.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta