Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

India Champi peamassaaž

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

India Champi peamassaaž

Tartu
1 In.

26 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
26 €

Puhkus läbi India peamassaaži ehk Champi

India peamassaaž ehk Champi on ayurveda ravisüsteemist välja kasvanud massaažiliik. Champi on unikaalne lõõgastusteraapia, mille ajal masseeritakse energiakanalite kulgu järgides pea, kaela, näo ja õlgade piirkonda. Massaaži käigus puhastatakse energiakanalid blokeeringutest, seeläbi tasakaalustub, rahuneb ja lõdvestub kogu organism. Champist on abi stressi, ärevuse, peavalude ja migreeni, unetuse, kõrva- ja silmaprobleemide, kaela ning õlavöötme pingete korral. Peamassaaž stimuleerib peanaha verevarustust, seeläbi väheneb juuste väljalangemine ja paraneb nende kasv, juuksed näevad välja tervemad ning elujõulisemad.

Tartu Teraapiasalong pakub Tartu südalinnas privaatset ja mugavat võimalust turgutada oma tervist füsioteraapia teenustega, lõõgastada lihaspingeid erinevat liiki massaažidega ning hellitada jalgu unikaalse kalateraapiaga.

Mida kingitus sisaldab? Kokku 45 minutit kestev massaaž algab õlavöötme ja kaela piirkonnast, hõlmates edasiste võtetega aina enam peapiirkonda. Peamassaaži saab teha nii õliga kui ilma. Õliga massaaži puhul soovitatakse juukseid pesta alles paari tunni pärast, et õli saaks juukseid ja peanahka toita, ning sel puhul soovitavalt kaasa võtta müts/rätt, millega salongist lahkudes pea katta.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! India Champi peamassaaži vastunäidustused on epilepsia, ateroskleroos, kasvajad, raseduse esimene trimester, vererõhuprobleemid (liiga kõrge või liiga madal), põletikud, joove, hiljutine vigastus/trauma/operatsioon.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta