Kingitused sõbrannale

Kas oled vahel tundnud, et tead oma sõbrannat nii hästi, et kingituse valik küll probleemiks ei ole? See on loomulikult tore, kuid kindlasti tasuks pilk peale visata ka meie sõbrannadele mõeldud kingitustele. Ilmselt ei ole te kordagi koos käinud SUP matkal – ning miks ei võiks see olla esimene kord?

Kui vajate aga kinki õele, emale või tüdruksõbrale on see lihtsasti leitav meie teistest kategooriatest.

60 - 328

Naised on erilised igas mõttes, ning kingitus peaks olema midagi erilist, mida ta hindaks ja oleks meeldejääv. Meie valikust on võimalik leida erinevad SPA puhkuseid ja fotosessioone. Kõigile naistele mõeldud kingituste puhul on tegemist spetsiaalselt neile suunatud kingitustega, mis rahuldaksid nende vajadused, kas siis puhkuse või elamuse mõttes. Samuti ei tasu unustada tõsiasja, et väga paljudele naistele meeldib, kui nad omavad endast kõrge kvaliteediga fotosid, mida saab soovi korral seinale riputada või sotsiaalmeediasse postitada.
Kingitus ei pea alati olema aga eriline ning võib läheneda ka klassikaliselt – huvitav õhtusöök, koos meeldejääva üllatusega. Meie poolt pakutav Sita teeninduse õhtusöök kahele on kindlasti midagi sellist, millest ei tohi mööda vaadata. Selle naistele mõeldud kingituse puhul on garanteeritud, et kõik teie kõige õudsemad õhtusöögi kogemused pannakse kokku ja lisatakse veel vürtsi juurde. Sellise kingituse juures saab asja teha veel eriti huvitavaks, kui kingituse saajale ei maini, millega on tegemist.
Nagu meeste puhul, vajavad adrenaliini ka naised – selleks puhuks on meie valikus olemas erinevad käsirelvadest laskmise kingitused. Mis võiks olla huvitavam, kui õppida selgeks põhitõed ja samas proovida ka ise päris relvast tulistada. Ekslikult arvatakse, et naistele sellised kingitused ei meeldi, kuid tegelikult on hoopis vastupidi ja korralik elamus on garanteeritud.
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta