Viimsi SPA saunakeskuse ja spordiklubi külastus

4.0 1 tagasisidet

Viimsi SPA saunakeskuse ja spordiklubi külastus


Tallinn, Viimsi
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

22 €

22 €

Elamuse kirjeldus

Pilet, mis viib sinu saunaelamused ja tervise järgmisele tasemele!

Vee- ja saunakeskusest leiad rikkaliku valiku erinevaid eestimaiseid saunu, sport- ja spaabasseine ning lõõgastavaid mullivanne. Populaarsete saunade hulka kuuluvad ka soolakivi saun, välisaun välibasseiniga, kadakasaun ja paljud teised. Turguta oma tervist ja tunned, kuidas pinged vabanevad! Lisaks toimuvad igapäev mitmed põnevad saunarituaalid. Saunameistrid viivad sinu saunaelamused järgmisele tasemele, täiesti tasuta!

Väikestele külastajatele on keskuses sulistamiseks soe bassein ja eraldi treeningbassein, mis on ideaalne beebide ujutamiseks. Ujulast leiad kuuerajalise sportbasseini, kus vesi on mõnusalt jahe, et saunatamise vahel kerge paus teha ja end värskendada.

Spordiklubi on varustatud professionaalsete seadmetega. Spordiklubist leiad jõusaali koos avara kardiosaali, vabade raskuste- ja venitusalaga ning hubase interjööriga rühmatreeningute saalid. Soovitame palavalt osalemist vabalt valitud rühmatreeningus. Vali ise, kas soovid midagi kerget kehale ja meelele või hoops intensiivset lihastrenni. Meie professionaalsed treenerid on sinu jaoks olemas!

Mida kingitus sisaldab? Viimsi SPA vabaajakeskuse komplekspääset, millega saab kasutada vee- ja saunakeskust ning treenida jõusaalis ning osaleda rühmatreeningutel.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Viimsi

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Rühmatreeningute ja saunarituaalide kohta leiad infot spatallinn.ee . Rühmatreeningusse on vajalik broneerida aeg. Lisainfo spatallinn.ee


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tallinn Viimsi Spa

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Kliendid on öelnud

Paula

Mõnus koht inimestele kas naudivad ujumist. seal on ujumisrajad ehk tavabasseinid. Väikeste laste bassein ning mullivann. Üks vaiksemaid spaasid, enamus ajast vähe rahvast. Väike ja hubane spaa.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta