Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Veebipõhine fotograafia algkursus

(3)
Asukoht
Üle Eesti
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

49,99 €

Osta

Pildista imeilusaid fotosid, millest oled unistanud!

Selleks, et digitaalse peegelkaameraga pildistatud fotod oleksid midagi enamat, kui kompaktkaamera väljastatud tavalisused, on vaja vabaneda rohelise automaatrežiimi ikkest. Vaja on osata seadistada kaamerat nii, nagu Sina tahad, mitte nii, nagu kaamera algoritmid seda enne määravad. Vaja on teada, kuidas fotokaamera töötab ning kuidas fotograaf pilditegemist mõjutada saab. Vaja on endale selgeks teha fotograafia põhitõed.

Mida elamuskingitus sisaldab? Veebipõhine fotograafia algkursus viib Sind kindlal käel, aste-astmelt ning samm-sammult läbi fotograaafia tehnilist poolt puudutavate põhiteadmiste. Lihtsas eesti keeles on ladusalt ja selgelt ära seletatud see, kuidas foto tekib ning kuidas fotograaf seda protsessi läbi avaarvu, säriaja, ISO väärtuse, särimõõterežiimi, teravustamiskauguse ja teiste parameetrite muutmise mõjutada saab.Asukoht

Üle Eesti

Riietus

-

Kestus

8 peatükki, 93 alapeatükki ning enam kui 100 näidispilti ja joonist.

Lisainformatsioon

Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursuse õpikeskkonda ning õppima asuda ükskõik millal - olgu see siis nädala või viie aasta pärast.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Asukoht

Teenusepakkuja

Photopoint fotokursused

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: