Veebikursus "Kuidas pildistada lapsi?"

1 2 3 4 5 (2)
Üle Eesti

39,99 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Imeilusad fotod sinu lapsest

Pahatihti on fotokursused väga tehnilised ja keskenduvad enamjaolt kaamerale ja selle seadistamisele. Fototehnikast ja selle kasutamisest ei saa päris mööda minna ka Laste pildistamise kursus. Põhiasjad tuleb ju siiski kiirelt selgeks teha. Palju-palju olulisem ja kaalukam osa on selles kursuses aga hoopis muudel elementidel. Mitte nendel, mis aitavad saada lihtsalt korrektse valgusega foto vaid nendel, mis aitavad sul pildistada enda lapsest rõõmsa ja huvitava pildi. Lapsel, lapse tujudel, fotograafi enda häälestatusel ja sellel keskkonnal, mis teid ümbritseb. Kui modelliks on väike laps, on need elemendid hea foto jaoks määrava tähtsusega.

Mida kingitus sisaldab? Kursuse autor Hele-Mai Alamaa on fotograafina leiba teeninud nüüdseks juba enam kui 20 aastat. Oma aastatepikkuse kogemuse fotograafi ja emana toob Hele-Mai nüüd selles fotokursuses sinuni. Kõik nipid, kümned soovitused, sadade fotosessioonide käigus kuhjunud tähelepanekud sellest, mis laste peal toimib ja mis ei toimi on kompaktselt koos. Lihtsalt loetavas ja arusaadavas vormis. Ilmestatud enam kui 180 Hele-Mai pildistatud näidisfotoga. See kursus võib vabalt ollagi kõige põhjalikum laste pildistamise käsitlus, mis Eesti keeles kunagi ilmunud on.

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

14 peatükki, 55 alapeatükki ning enam kui 180 näidisfotot.

Lisainformatsioon

Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursuse õpikeskkonda ning õppima asuda ükskõik millal - olgu see siis nädala või viie aasta pärast.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta