Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Teemaailma avav töötuba: Kaua aega tagasi Hiinas...

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Teemaailma avav töötuba: Kaua aega tagasi Hiinas...


Tallinn
1 In.

18 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
18 €

Tutvu tee imelise maailmaga

Tee on planeedi tarbituim vedelik, pärast vett. Inimeste poolt on taime kasutatud juba vähemalt viimased 5000 aastat. Paljudes maailma paikades on tee loomulik osa igast päevast. Iga tund juuakse meie planeedil miljoneid tasse seda imelist vedelikku nii samuti ka Eestis, kus iga aastaga inimeste arv, kes on kuulnud "Lehe kutset" pidevalt suureneb. Puhta ja kvaliteetse elava tee joomine pakub võimast heaolu tunnet ja tasakaalu, et füüsilise ja vaimse puhastuskuur algaks kiiresti.

Selles kahe tunni pikkuses sissejuhatavas töötoas rännatakse läbi tee ajaloo, pärimuse, kultuuri ja vaimsuse, templitest turgudeni, järgides ühe taime teekonda vee järel maailma kõige laialdasemalt joodud joogiks. Maitstakse üht näidisteed igast seitsmest teekategooriast, arutatakse mahetee olulisuse ja elava tee kontseptsiooni üle, tutvustatakse erinevaid tee valmistamise viise ning seda, kuidas valmistada kodustes tingimustes üht väga head tassi teed. Kõik vajalik, et võiksid jätkata omal käed rikkaliku teemaailma avastamist.

Chado kollektiiv koosneb tõelistest teearmastajatest ja -entusiastidest. Ühiselt on meil teemaailmas üle 15 aasta kogemusi. Pakume klientidele kõrgkvaliteetseid teesid peamiselt Hiinast, Jaapanist, Taiwanist ning mitmeid taimeteesid üle maailma, rõhudes avatud ning sõbralikule teenindusele. Anname oma parima, et edendada Eesti teekultuuri tuues teile parimat teed kogu maailmast, eriti väiksematelt farmeritelt ja tootjatelt, kes austavad loodust ning tegelevad ökomajandusega. Chado esitleb teed kui elustiili, teed kui ravimit, teed kui sõpra.

2019. aastal avasime Chado vanalinna kaupluse kõrval Chareni teemaja, kus korraldame regulaarselt ka erinevaid töötubasid ja teetseremooniaid. "Charen" tähendab tõlkes "tee-inimesed" - see levinud väljend hõlmab eneses tee armastajaid nende kõikides erinevates vormides, farmerist joojani. Juba mitmeid aastaid oleme soovinud luua oaasilaadse ruumi, kus saaksime ühiselt tee kohta õppida, teed jagada ja teed kogeda. Nüüd on ta avatud ning ootab külalisi.

 

Mida kingitus sisaldab? Pääset ühele inimesele 2 tunnisesse teemaailma sissejuhatavasse töötuppa.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Töötuba toimub regulaarselt kord kuus, alati kas tööpäeviti peale kella 18:00 või nädalavahetuseti. NB! Koolitus toimub vaid eesti keeles.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta