Põnev sushikoolitus MoshiMoshilt

Video
5.0 5 tagasisidet

Põnev sushikoolitus MoshiMoshilt


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

75,00 €

75,00 €

Kirjeldus

MoshiMoshi sushikoolitusel saab osa tükikesest tõelisest Jaapanist!

MoshiMoshi põneva sushikoolituse käigus saate põhjaliku ülevaate sushi ajaloost, toorainetest ning sushi valmistamise protsessist, alates oskuslikust riisi keetmisest kuni etiketini karismaatilise ning kõrgelt hinnatud Kertu Bramanise eestvedamisel. Tutvute ka Jaapani toidukultuuri ning harjumustega.

Mida kingitus sisaldab? 2,5 tunnise koolituse käigus valmistate koos jaapanlanna Sachiko Vasseriga riisi ja munarulli (atsuyaki tamago), Futomakit (paksem sushi rull), Hosomakit (peenem sushi rull), Nigirisushit ning Oshisushit (dekoreeritud sushi). Hiljem hellitate endi maitsemeeli vastvalminud hõrgutistega. Iga osaleja saab enda poolt valmistatud ning ülejääva sushi ka koju kaasa võtta.
MOSHI-MOSHI on jaapanikeelne soe ja sõbralik tere-tere. Selle siiralt sõbraliku “terega” tervitatakse kõiki sõpru, partnereid ja külalisi koolitustel ja üritustel.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Koolitus toimub iga kuu ühel kindlal kuupäeval, kui registreerunud on vähemalt 12 inimest. Kingitus sisaldab põhjalikku sushi valmistamise teooriat ning praktikat, rikkalikku sushivalikut, Jaapani ploomiveini, Matcha-jäätist, Jaapani rohelist teed, koolitusmaterjale ning väikest kingitust. Koolituse asukoht sõltub koolituse kuupäevast.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

MoshiMoshi

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 5 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Kliendid on öelnud

Kristjan

Vägev!

 

MoshoMoshi sushikoolitus oli väga väga väga tore. Korraldajad olid sõbralikud ja meeldivad ja koolitus ise asjalik, hariv ja väga maitsev!!! :-P

Krista

Tere,

Sain sünnipäevakingituseks Sushi koolituse kodusel viisil MoshiMoshilt.
See oli supperlux kogemus! Koolituse läbiviijad oli väga toredad ja rõõmsameelsed!
Kogu see 2,5h koolitust oli nii ilusasti läbimõeldud ning see emotsioon, mis ma sealt kaasa sai on tänaseni aktiivne! :)
Väga meeldis, et inimesed on ise südamega nii selle sees ja nad teavad mida räägivad ja jagavad!
Kõik mis nende koolituse juures kirjas on ostjale - selle kõik saab ja suurepärase elamuse pealekauba! :)

Mina soovitan kahe käega MoshiMoshi koolitust!

Ja suurimad tänud kingitus.ee keskkonnale, et olemas olete ja teie vahendusel on selline võimalus vägevat kingitust saada/teha! ;)

Kauneid jõulupühi soovides,
Krista

Karis

Tere,

Suur, suur tänu koolitajatele! Kristiin-Heleen, kes arvas varasemalt, et teab juba pea kõike sushi valmistamisest, omandas koolituse raames palju uusi teadmisi nii Jaapani kultuurist kui ka sushi valmistamise protsessist, sh selle, et õiged osaoskused kujunevad aastatega.

Tüdruk jäi väga rahule ja meilegi peeti õhtul kodus üks korralik loeng, mida kõike sushi valmistamise juures silmas tuleb pidada, et asi ikka õnnestuks.

Leppisime kokku, et korraldame lähipäevil sõprade ringis ühe toreda sushiõhtu, kus ta meid kõiki kenasti koolitab ja üheskoos köögis toimetades maitsvad suupisted valmivad - koos teeme, koos sööme :)

Parimate soovidega ja uute kohtumisteni!

... ning loomulikult kuulub minu tänu ka neile endistele kolleegidele, kes selle kõik võimalikuks tegid - tegemist oli äärmiselt meeldiva üllatuskingitusega!

Karis

Anu

Tere,

Nautisin tõesti iga hetke ja proovisin juba ka üksi õpitut järele teha. aga ikkagi ei tulnud päris nii välja nagu koos tegime. Aga mis siis sellest, otsa said söödud kõik kodus tehtud sushid ja munarullid. Igatahes oli väga vahva ja kuigi oline ka enne ise sushit teinud, sain aru, kui palju asju ma enne teisiti (et mitte öelda valesti) tegin.

Jõudu teile ja Moshmoshile edaspidiseks!

Tervitades

Anu

Vaadatud 5 - 6

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta