Valikuga kinkekaart

Põhjalik kohvi valmistamise koolitus alustavale baristale

Põhjalik kohvi valmistamise koolitus alustavale baristale


Tallinn
1 In.

90 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
90 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Astu koos KAFO-ga sammuke enda unistusele lähemale!

Sina kui tulevane kohvikupidaja, staarbarista või koduse espresso entusiast, oled oodatud osalema kohvikoolitusel! Sulle tehakse selgeks kohviubade päritolu ja nende komplekssne teekond tassi, õpitakse erinevatel kohviubadel selgemini vahet tegema ja mis peamine, ise traditsioonilise espressomasinaga kohvi valmistama. Selgeks saavad ideaalse espresso saladused ning siidise ja kreemise piimavahu valmistamine.

LAVAZZA KOOLITUSKESKUS Tallinnas on osa üleilmsest võrgustikust, kuhu kuulub enam kui 50 koolituskeskust, ning mis on avatud kõikidele kohviasjatundjatele, klientidele ja ajakirjanikele.Koolituskeskuse põhieesmärgiks on välja koolitada tõelisi kohviasjatundjaid, kes oleksid suutelised säilitama, edendama ja edasi andma itaalia espressokultuutri. Liikudes ühelt tasemelt teisele võib Sinust saada tõeline kohvimeister, kes suudab üllatada oma teadmiste ja oskustega nii pereringi kohvisõpru kui ka kohviku kliente, kui oled valinud professionaalse barista-ameti.

Mida kingitus sisaldab? Kohvikoolitust ühele inimesele


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Koolitused toimuvad kord kuus juhul, kui registreerunud on 3-4 osalejat. Koolitused toimuvad eesti või inglise keeles.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta