Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Põgenemismäng Roomscape

(29)
Asukoht
Tartu
Osalejad
2-6
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

40 €

Osta

Kas pääsed põgenema?!

Roomscape'il on hetkel kaks põgenemistuba:
PALAT nr. 205 Oled sattunud segastel asjaoludel kurikuulsa Pika tänava hullumaja palatisse number 205, kus Sind ning Sinu sõpru vastu tahtmist kinni hoitakse. Veel enam, teid mitte ei hoita ainult kinni, vaid hakatakse õige pea “ravima”. Nimelt on Pika tänava hullumaja viimane hullumaja, kus kasutatakse eelmise sajandi alguse ravimeetodeid ning protseduure, mida isegi õudusfilmides ei julgeta näidata… Kuid kõik pole veel kadunud: õnneliku juhuse tõttu kiilus palati uks kinni ning lõunapausilt tulnud hooldajad ei pääse palatisse. Kunagine patsient on jätnud palatisse maha hulganisti vihjeid, mis aitavad sul arstikabineti kaudu põgeneda. Kuid kiirusta, on ainult aja küsimus, millal hooldajad ukse lahti saavad! 

TEHASE TÄNAVA LIHUNIK Leiad end koos sõpradega vana tööstushoone verisest pesuruumist ning teil pole õrna aimugi, kuidas te sinna saite, kuid vali hääl teatab: “Algab mäng elu ja surma peale. Teil on üks tund.” Andrei “Tehase tänava lihunik” Tšikatilo on kurikuulus sarimõrvar, kes enne oma ohvrite tapmist ja tükeldamist annab neile viimase võimaluse eluga pääseda : tuleb lahendada kõige keerulisem põgenemistuba Eestis. 

Mida elamus sisaldab? Roomscape on 2-6 inimesele mõeldud päriselu põgenemismäng, mille käigus tuleb mängijatel lahendada 60 minuti jooksul erinevaid vaheülesandeid ja mõistatusi jõudmaks lõppeesmärgini.

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

2-6 inimest

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Mäng on mõeldud kõigile, kes on vähemalt 14-aastased. Ülemist vanusepiiri pole.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 
Järele proovitud!
Kingiekspert
Ingrid
Hinne
Kas Sul on piisavalt nutikust, et lahendus leida?
Tegemist on tiimimänguga, mille käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi ja otsida vihjeid, et leida väljapääs lukustatud toast. Meile anti teada, et Roomscape’ist on siiani ilma vihjeteta välja pääsenud vaid 24 tiimi. Seepeale lõime rinna kummi ning teatasime, et oleme juba poole tunniga ruumist väljas. Aga ohhhheei. Tartu on ikkagi tarkuse linn, saime me õigepea valusalt teada.. Ruumis oli küllalt palju nii vihjeid, kui ka eksitavat. Ma olen üsna kindel, et tegelikust põgenemisest jäi puudu vaid mõni minut ning paar vihjet jäi ikka kripeldama.

Miks seda elamust kogeda?

  • super alternatiiv arvutimängudele
  • parim meelelahutus sõpruskonnale, kas niisama ajaveetmiseks või mõne tähtpäeva tähistamiseks
  • sobib igas vanuses mängijatele.
Pildid elamusest

Kliendid on öelnud (1)

1

Merili

Väga lahe oli, nuputamist oli palju. Välja küll ei saanud aja peale, kuid lõbus oli siiski. Läheks teine kordki.

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: