E-kursus - õpi veinimaitseid: Burgundia - Chardonnay

0.0 0 tagasisidet

E-kursus - õpi veinimaitseid: Burgundia - Chardonnay


Üle Eesti
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

70,00 €

70,00 €

Kirjeldus

Veinikursus ilma kodust lahkumata! Koolitus kahele.

E-kursuse teemaks on Prantsusmaa Burgundia valged tipp-veinid valmistatakse viinamarjasordist Chardonnay. Burgundia valgete veinide iseloom sõltub veiniaia asukohast ja tootmise tehnoloogiast. Põllulappide kaupa kaartidele joonistatud istandused jagatakse mullastiku ja mikrokliima alusel mitmesse klassi. Tootmise tehnoloogiliste omapärade põhjal jaguneb regioon kaheks: piirkond kus valge vein saab iseloomu tammevaadis käärimise ja hilisema küpsemise abil ning karged, ilma tammemõjuta veinid. Hapra sordi-iseloomuga Chardonnay näitab veinides alati ära mis tootmises hästi või halvasti tehti.

Maitstavate veinide hulgas on maailmakuulus Chateau Pommard ja mahevein Chablis’st, aastakäikude võrdlemiseks on 12 aasta vanune vein uute kõrval.

 

Mida kingitus sisaldab? Karpi kolme erineva maitsenäidisega, millega on kaasas paberile prinditud abistavad materjalid. 

Koos veinidega on postipakendis soovitus milline pokaal valida, ettevalmistamiseks milline suupiste degustatsioonilauale võtta, veini serveerimise soovituslikud temperatuurid ning millises järjekorras valmistada ette kaasapandud lugemise ja kaasatöötamise materjalid.

Saadetav pakk sisaldab tootmisregiooni kaarti, piirkonda ja viinamarjasorti tutvustavaid materjale, aastakäikude hinnangut, maitse hindamise abistajat, tagasisidena arvamuse ankeet ja/või foto tingimused ja selle saatmise aadress.

Kellele kingitus sobib? Veinide maailmas end hästi tundvad veinisõbrad, kes isikliku maitse-eelistuse kõrval soovivad juurde õppida piirkondlike veinide omapärasid.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

1-2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kolmel koolitusel osalenuid ootab ees tasuta veiniõhtu, et üheskoos veine kritiseerida või tunnustada (peale koroonakriisi möödumist).

Koolitusel hinnatava veini hulk sobib degusteerimiseks kahele inimesele ja koos kergete suupistetega ei ohusta tarbitav alkohol tervist.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Eesti Veiniakadeemia

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta