E-kursus - õpi veinimaitseid: Bordeaux - Medoc

0.0 0 tagasisidet

E-kursus - õpi veinimaitseid: Bordeaux - Medoc


Üle Eesti
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

70,00 €

70,00 €

Kirjeldus

Veinikursus ilma kodust lahkumata! Koolitus kahele.

E-kursuse teemaks on Prantsusmaa Bordeaux veinipiirkonna tähtis osa Medoc. Bordeaux on Euroopa veinitootmise ajalooline keskus ja veinide maitseiseloom sõltub täpsest päritoluregioonist. Seal on väga täpselt paika pandud tootmise reeglid ja maitsete standardid. Müüte Bordeaux veinide ümber on palju ning on fakt, et osa veinidest on lihtsad toiduveinid ning teised vajavad aega, et muutuda eriliseks. 

 

Mida kingitus sisaldab? Karpi kolme erineva maitsenäidisega, millega on kaasas paberile prinditud abistavad materjalid. 

Koolitusel saate teadmised Medoc’is paiknevate istanduste kohta ja selge maitsevõrdluse. Maitstavate veinide hulgas on kaks väga erilist: Medoc’i väikepiirkond Saint-Estephe ja 2005 aastakäigu vein. Nii saate võrrelda omavahel istanduse mullastikust, mikrokliimast ja tootmisreeglitest tulenevaid omapärasid ja vanemat veini nooremaga.

Sulle saadetakse koos veinidega postipakendis soovitus milline pokaal valida, ettevalmistamiseks milline suupiste degustatsioonilauale võtta, veini serveerimise soovituslikud temperatuurid ning millises järjekorras valmistada ette kaasapandud lugemise ja kaasatöötamise materjalid.

Saadetava paki sees olevad materjalid sisaldavad tootmisregiooni kaarti, piirkonda ja viinamarjasorte tutvustavad materjale, aastakäikude hinnangut, maitse hindamise abistajat, tagasisidena arvamuse ankeet ja/või foto tingimused ja selle saatmise aadress.

Kellele kingitus sobib? Veinide maailmas end hästi tundvad veinisõbrad, kes isikliku maitse-eelistuse kõrval soovivad juurde õppida piirkondlike veinide omapärasid.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kolmel koolitusel osalenuid ootab ees tasuta veiniõhtu, et üheskoos veine kritiseerida või tunnustada (peale koroonakriisi möödumist).

Koolitusel hinnatava veini hulk sobib degusteerimiseks kahele inimesele ja koos kergete suupistetega ei ohusta tarbitav alkohol tervist.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Eesti Veiniakadeemia

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta