Valikuga kinkekaart

Õpi araabia kokakunsti saladusi

Õpi araabia kokakunsti saladusi


Üle Eesti
1-10 In.

199 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
199 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Araabia kokakunsti saladused online-toidukoolituselt

Tee oma töötajatele või sõpradele üllatus ja kutsu nad zoomi kokku... ei, mitte koosolekut pidama, vaid hoopis üheskoos araabia kokakunsti saladusi avastama. Tule ja õpi uusi retsepte, oskusi ja maitseid koos Köömeni Süüriast ja Palestiinast pärit kokkadega. Koolitus on suurepärane ühistegevus, mis sobib nii sõpruskonnale kui ka töökollektiividele turgutuseks. Toidukoolitus toimub Zoom rakenduses ning toitu valmistavad osalejad samaaegselt koos kokaga, kes juhendab ning jagab nippe. 

Menüü valik on mitmekesine ja võimalus on välja valida just selline pakett, mis teile kõige põnevam tundub. Palestiina mezzest kuni Süüria pulmalauani.

Osalejatele saadetakse koolituse toimumise Zoom link ja tooraine nimekiri vajalike kogustega. Kui aga poodi ei kipu, siis Köömen pakub ka kulleri võimalust, kes toob kõik vajaliku tooraine lisatasu eest sulle koju kätte.

Mida kingitus sisaldab? 2,5 tunnist araabia köögi meistriklassi kuni kümnele inimesele. Online-koolituse järgselt saadetakse osalejatele ka kõik valmistatud toitude retseptid.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. 

Koolitused toimuvad eesti, vajadusel ka inglise keeles.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta