Valikuga kinkekaart

Õpetlik kohvikoolitus

Õpetlik kohvikoolitus


Tallinn
1 In.

35 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
35 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kõik kohvihuvilised on oodatud avastama kohvi salapärast maailma.

Kahe tunni jooksul tehakse ringreis ümber maailma ning jälgitakse kohvi lugu läbi sajandite. Õpitakse paremini enda maitse-eelistuste järgi orienteeruma, pannakse proovile enda haistmismeeled ning degusteeritakse ühekoos erinevate päritolude kohvisegusid.

LAVAZZA KOOLITUSKESKUS Tallinnas on osa üleilmsest võrgustikust, kuhu kuulub enam kui 50 koolituskeskust, ning mis on avatud kõikidele kohviasjatundjatele, klientidele ja ajakirjanikele. Koolituskeskuse põhieesmärgiks on välja koolitada tõelisi kohviasjatundjaid, kes oleksid suutelised säilitama, edendama ja edasi andma itaalia espressokultuutri. Liikudes ühelt tasemelt teisele võib Sinust saada tõeline kohvimeister, kes suudab üllatada oma teadmiste ja oskustega nii pereringi kohvisõpru kui ka kohviku kliente, kui oled valinud professionaalse barista-ameti. 

Mida kingitus sisaldab? Kohvikoolitust ühele inimesele


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Koolitused toimuvad kord kuus ning juhul, kui registreerunud on 10 osalejat. Koolitused toimuvad ainult eesti keeles.Teised valikud


Kliendid on öelnud (4)

Kommentaare(4)
Silja

Vahva, kui inimesed midagi kirega teevad! Kui saaks materjalid veel paberil kaasa, oleks eriti hea teadmisi kinnistada, sest tõtt-öelda suurest teadmistetulvast muidu palju meelde ei jää. Kohv maitsev ja kindlasti avardas koolitus maailmapilti.

Sirje

Jäime kõigega väga rahule. Saime proovida ka niisuguseid kohvisorte, mida enne ei ole proovida saanud. Tutvustati kõike väga kenasti ja huvitavalt. Ka kingitusega jäime rahule. Mõnus oli istuda peale tutvustavat osa hubases kohvikus, kus pakutav oli väga maitsev. Energiat ja jõudu edaspidiseks!

Sirje

Aita

Tere,

Tegelikult on asi nii, et olen väga suur kohvijooja ja nüüdseks ära maitsenud ka päris palju erinevaid segusid. Oma joogi olen ma nende hulgast välja valinud. Õpetlik kohvikoolitus andis julgust proovida ka mulle tundmatuid kohvijooke ja kindluse nende suhtes, mis jäävad ka kindlasti proovimata.

Seega, üldmulje meeldiv.

Lugupidamisega

Aita

Ülle

"Õpetlik kohvikoolitus" oli väga vahva. Sain tõesti huvitavat infot, oli tore. Koolitajad ka kenad inimesed.

Ülle

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta