Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Missioon: Kuuba Kriis

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Missioon: Kuuba Kriis

Tallinn
2-4 In.

55 € 65 € -15%

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

60 minutit, et päästa inimkond ja ära hoida tuumasõda. Kas Te suudate seda?

Kõrgkvaliteediga põgnemistuba täis elektroonikat, muljetavaldavaid sisustuselemente ja ootamatuid lahendusi. Selles põgenemistoas on põgenejate jaoks vältimatu hasart, adrenaliin ja siiras võidurõõm.

Aasta on 1962. USA ja Nõukogude liidu konflikti tõttu on maailma tabamas tuumasõja näol viimne maailmasõda. Raketirünnakute vältimiseks, saadetakse Teid, kui spioone rünnakuid ära hoidma. Aga midagi läheb valesti... Raketibaasi sisse tungides jääte Te vahele, kuid ometi loodab kogu vaba maailm just Teie peale! Kas suudate maailma päästa?

Mida kingitus sisaldab? Põgenemismängu 2-4 liikmelisele seltskonnale. Kohale jõudes tutvustab klienditeenindaja Teile mängureegleid. Seejärel antakse Teile raadiosaatjad ja juhatatakse põgenemistuppa. Toad on täis erinevaid vihjeid, lukke ja mõistatusi. Kui vihjed ja mõistatused käivad kohati üle jõu, siis raadiosaatja teel on võimalik klienditeenindajalt mängu jooksul 2 vihjet küsida. Vihjete lahendamiseks ja ruumidest väljumiseks on aega 60 minutit.


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

2-4 inimest.

Ilm

Aastaringselt.


Teised valikud

Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta