Meelelahutuslik mälumäng - 20 küsimust

0.0 0 tagasisidet

Meelelahutuslik mälumäng - 20 küsimust


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

200,00 €

200,00 €

Kirjeldus

Meelelahutuslikud mälumängud „Kelle pea on prügikast?“

Lai silmaring on nõrkadele? Oh ei, eestlaste seas on lai silmaring ikka olnud auasi! Mõttemängud on olnud populaarsed läbi aegade, mis võikski olla parem meelelahutus, kui mõtestatud tegevus koos sõpradega? Kes? Mis? Miks? Millal? Kunagi ei tasu muidugi alahinnata inimeste rõõmu, kui nad kuulevad midagi, mida nad juba teavad. Arukamad meie seast on muidugi ka siis rõõmsad, kui nad kuulevad midagi, mida nad veel ei teadnud.

Meelelahutuslikud küsimused koostab Eve Niemi: „Oma 500 küsimust on mul alati varrukast võtta, teised 500 ja enamgi ideena olemas. Maailmas lihtsalt on juhtunud nii palju põnevat ja imestamisväärset, et ega kulme alla lasta eriti ei saagi!“

Eve Niemi on üle 20 aasta tegutsenud ürituste korraldaja ja õhtujuhina, viimased 12 aastat koomikuna omas Huumoriteatris „ENSV kohvik“ ning teeb küsimused ja viib läbi mälumängusarja „Kelle pea on prügikast?“ Hiiu Pubis. Külalisena on ta ka läbi viinud mälumängu Taibutaja OlyBeti spordibaaris.

Mida kingitus sisaldab? 20 igamehe-küsimust, mille saad koos vastustega PowerPointis ja polegi muud kui seltskond kokku ja mängima!

Miks mitte iganädalane väike lõbus lõõgastus kolleegidega, punktid kirja turniiritabelisse? Või nädalavahetuse koosistumine sõpruskonnaga? Ehk aga järgmise kristallvaasi või rahaümbriku asemel hoopis kingitus sünnipäevaks, et mitte niisama laua ümber istuda?


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vaata näidisküsimusi siit.
Küsimused on eesti keeles.
Pane tähele, et pakett ei sisalda mängujuhti, kui soovid mälumängu koos mängujuhiga, võta ühendust eve@eveningeve.com


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja


0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: