Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30)

Veebipõhine fotokursus "Makrofotograafia"

(1)
Asukoht
Üle Eesti
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

19,99 €

Osta

Püüa pisikesed asjad suurelt pildile!

Maailm meie ümber on täis kõikvõimalikke väikeseid objekte. Mutukad, taimed, kivid, lilleõied, seened, ehted, kõikvõimalikud suurte objektide detailid… See on vaid väike loetelu objektidest, keda või mida on äärmiselt põnev ja vajalik pildile püüda.

Mida elamuskingitus sisaldab? Veebipõhise makrokursuse autoriks on Eesti vaieldamatult kõige tuntum makrofotograaf Urmas Tartes. Kursus käsitleb järgnevaid teemasi: mis on makrofoto? milliste kaameratega saab makrot teha? kuidas kasutada lisaläätse ja telekonverterit? kuidas pildistada kriistallselgeid makrofotosid? mida tähele panna järeltöötluses? Need on vaid mõned küsimused, millele leiad vastuse sellest kursusest.

Peegelkaamera olemasolu ei ole tingimata vajalik – enamikel tänapäeva kompaktkaameratelgi on olemas väga lähedalt teravustamise võimalus ja makrorežiim ning Urmas käsitleb kursusel ka makrofotode pildistamist kompaktkaameraga.


Asukoht

Üle Eesti

Kestus

9 peatükki ja 50 alapeatükki + enam kui 100 näidispilti.

Lisainformatsioon

Sobib eelkõige natuke edasijõudnud fotohuvilisele. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursuse õpikeskkonda ning õppima asuda ükskõik millal - olgu see siis nädala või viie aasta pärast.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Asukoht

Teenusepakkuja

Photopoint fotokursused

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: