Valikuga kinkekaart

Lohesurfi täiskoolitus

Lohesurfi täiskoolitus


Tallinn
1 In.

330 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
330 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Hakka lohesurfariks!

Lohesurf on aina enam populaarsust koguv spordiala, millega saab väga edukalt tegeleda ka Eestis. Surftowni Surfikool asub Stroomi rannas, kus enamasti ka oma koolitusi läbi viime. Kui tuule suund ei ole Stroomi rannale sobilik viime koolitusi läbi Tallinna lähedal randades. Meie kool on ainuke Eestis, kellel on rahvusvaheline IKO litsents, mis tähendab, et võid olla kindel, et saad meilt kvaliteetse koolituse. Meie tiimi kuuluvad Eesti parimad ning kogenumad koolitajad.

Lohesurfi täiskoolitus koosneb kolmest osast milleks on:
1) Basic 1 - selle käigus õpitakse selgeks vajaminev teooria, lohe kokkupanek, väikese õppelohe lennutamine, turvasüsteemid, suure täispumbatava lohe lennutamine, sellega kõndimine, üles- ning allalaskmine, käemärgid ning kokkupakkimine.
2) Basic 2 – mille käigus õpitakse ära bodydragid, mis on oluline tehnika laua kätte saamiseks, kui oled selle merel kaotanud. Õpime ära allatuult bodydragi, paremale ja vasakule bodydragi ning ülestuult bodydragi. Peale seda viime läbi self rescue ehk enesepäästmise sügavas vees.
3) Basic 3- ehk nüüd hakkame lauaga harjutama, kõigepealt laua jalgapanekut ning veestardi teooriat, seejärel harjutame veestarti, sõitmist, kiiruse hoidmist, pidurdamist, kantimist ning teeme selgeks reeglid merel.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab lohesurfi täiskoolitust, kogenud instruktorit, kogu vajaminevat varustust, kalipsot, ja IKO sertifikaati.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

2-3 päeva.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Suve hooajal või vastavalt ilmastiku tingimustele

Lisainformatsioon

Lohesurfi täiskoolitus kestab 6-9 tundi ning seda viiakse läbi 2-3 päeva. Peale täiskoolituse läbimist saab sinust iseseisev lohesurfar. 6 tundi erakoolitusena ning 9 tundi kaheses grupis.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta