Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Lahe skimikoolitus seltskonnale

(1)
Asukoht
Pärnu
Osalejad
4
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

60 €

Osta

Skim on  surfilaud, millega saab õhukesel veepadjal sõita ja trikke teha, ning see on ideaalne vahend igavuse peletamiseks nendel tuuletutel päevadel. Tegemist pole aga pelgalt rannalõbustusega vaid ka kasvava spordialaga. 

Skimikoolitus koosneb kahest osast. Esimese tunni jooksul teeb koolitaja selgeks skimi põhitõed, hoiab silma peal, ning annab abistavaid näpunäiteid. Teise tunni jooksul on igaühel võimalus vees vastomandatud oskusi ja teadmisi iseseisvalt harjutada. Lihtsamad trikid ja pöörded peaks selgeks saama juba esimese koolituse lõpuks!

Aloha Surfi eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset purje- ja lohelaua koolitust, varustust ja muud sellega seonduvat. Surfikeskus asub Pärnu rannas, Rannapromenaadi lõpus.

 

Asukoht

Pärnu

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

4 inimest.

Ilm

Hooaeg algab juunist ja kestab kuni augustini (hooaja kestus võib varieeruda). Parimad on tuulevabad ilmad, siis on vesi peegelsile ja ideaalne skimmimiseks.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerumine!

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Asukoht

Teenusepakkuja

Aloha Surf

Kõik teenused
Järele proovitud!
Kingiekspert
Kadri
Hinne
Ettevaatust! Väga kergesti sõltuvusttekitav!
Vesi ja vee-elamused on mulle alati meeldinud. Skimboardimise põhimõtetest arusaamiseks ei kulunud palju aega, instruktor näitas ette, kuidas skimboardime välja peaks nägema ja kohe hakkasingi ise harjutama. Esimesel paaril korral sai küll kukutud, aga see tekitas minus pigem trotsi mitte jonni jätta ja skimboardimine kindlasti ära õppida, sest minu eesmärk oli muudkui pikemalt ja pikemalt liuelda. Peale poole kuni tunni ajast harjutamist olin oma esimese korra resultaadiga juba täiesti rahul. Kui aeg poleks tol korral piiratud olnud, oleksin kindlasti veel mõned tunnid skimboardides veetnud, sest tõepoolest tegemist on hullupööra kergesti sõltusvust tekitava suvise tegevusega.


Miks seda elamust kogeda?

  • Mõnus aktiivne tegevus rannas lihtsalt peesitamise asemel
  • Samaaegselt lõbus kui ka sportlik
  • Skimboardides aeg lendab ja saad endale uue suvise harrastuse
Pildid elamusest
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: