Valikuga kinkekaart

(Kodu)veini valmistamine

(Kodu)veini valmistamine


Tallinn, Tartu
1 In.

35 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
35 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kas unelm või tegelikkus?

Veini valmistamise oskus on kasulik mitmes mõttes: aitab väärindada ja säilitada kõike seda kasulikku mida pakub puuviljade ja marjade mitmekülgne sisu; samuti varustatakse tootega mille mõõdukas alkoholisisaldus ja mahlane maitsetekstuur on sobilik väga paljude roogade kõrvale - ole vaid hea meister, tee valmis ja sobita see õige roa juurde. Nii suurt ja laia maitsete mitmekülgsust suudab pakkuda vaid vein.
Kvaliteetse (kodu)veini sisu saab alguse toorme kvaliteedist; suhkrud, värv, happed on tähtis osa mis tuleb veinisse kaasa mahlast. Teine pool veinist kujundatakse tehases, veinikojas ning sealsed tööetapid võivad algsest toormest teha nii hea, kui kahjuks vahel halva asja.

Mida kingitus sisaldab? Kursuse teemad: toorme ja mahla eeltöötlemine, kääritamine, maitse kujundamine, korrigeerimine, lisandid, puhas vein, veini muutused ajas. Võrdlev degustatsioon.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vanusepiirang veiniõhtule on 18 eluaastat. NB! Veinikoolitused toimuvad kindlatel kuupäevadel. Veiniõhtuid ei toimu juuni-juuli. Võimalik tellida ka individuaalselt oma üritustele või soovitud kohta. Kursus toimub eesti keeles, aeg- ajalt ka vene keeles, kui grupp täitub. Inglise keeles vastavalt soovileTeised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta