Fine-dining elamus viiekäigulise maitsmismenüüga

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Fine-dining elamus viiekäigulise maitsmismenüüga


Swissôtel Tallinna 30. korrusel
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

180,00 €

180,00 €

Kirjeldus

Imelise vaatega gurmeenauding

Elegantne Horisont Restoran & Baar asub Swissôtel Tallinna kõige kõrgemal korrusel ning on ideaalne koht lõõgastumiseks ja hõrkude maitsete nautimiseks. Külalisi tervitab lummav panoraamvaade Tallinna vanalinnale ja merele. Restoran Horisont pakub modernset toiduvalikut kasutades hooajalist, kohalikku ja rahvusvahelist toorainet. Joogivalik rõõmustab ka kõige nõudlikuma maitsega restoranikülalisi ja esmaklassiline teenindus muudab külastuskogemuse meeldejäävaks. Restoranil on ka imeliste vaadetega privaatruum, kus on võimalik korraldada privaatseid õhtusööke.

Mida kingitus sisaldab? Viiekäigulist maitsmismenüüd kahele inimesele.

Hooajalise menüüga saab tutvuda restorani kodulehel horisontrestoran.swissoteldining.ee/menuu/

 

Horisont Restoran & Baar maitseelamus on suurepäraseks kingituseks kallimale eriliste hetkede tähistamiseks. Elamus on sobilik kõigile, kes hindavad esmaklassilist toitu ning kõrge tasemega teenindust.


KINGITUSEST

Asukoht

Swissôtel Tallinna 30. korrusel

Riietus

Pidulik vaba aja riietus.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Vesi, kohv ja tee ei sisaldu hinnas.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Horisont Restoran & Baar

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta