Valikuga kinkekaart

Degustatsiooniõhtu kahele

Degustatsiooniõhtu kahele


Tallinn, Tartu
2 In.

120 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
120 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Missugust muusikat Te kuulate? Millise autoga sõidate? Millist veini eelistate? – on kolm enamlevinud küsimust maailmakuulsuse tähesära nautivatele inimestele

Maailmas on kogunenud pikk nimekiri staare, kes mitte ainult ei tunne veine hästi, vaid on otsustanud luua omaenda veinisarja, isikliku maitse-eelistuse järgi. Veininduse õnneks on selle intelligentsus. Hea veini väärtusest ja koos sellega äripotensiaali mõistmisest saavad aru need varakad inimesed, kel mitmekülgne maailmapilt ja keskmisest tundlikum sisemaailm. Veinimaitsete „peen kunst“ ei jõua igaüheni. Andekad, intelligentsed, väga rikkaks saanud inimesed on tänuväärne seltskond, kes maailma tipp-veininduses toimetab.

Muu hulgas degusteeritakse selliseid veini nagu: Angelina Jolie ja Brad Pitt - Chateau Miravel, Provence, Prantsusmaa; Antonio Banderas - Anta Banderas, Ribera del Duero, Hispaania; Jack London - Jack London Winery ,Glen Ellen, Sonoma, California, USA; Madonna - Ciccone Vineyard and Winery, Leelanau, Michigan, USA; Sting - Tenuta il Palagio, Toskaana, Itaalia; Cliff Richard - Adega do Cantor, Algarve, Portugal jne.

Mida kingitus sisaldab? /Staaride veinid /vanade veinide degustatsioon/superdegustatsioon- valik nendel degustatsioonidel osalemiseks. Degustatsioon sisaldab palju veine (vastavalt staari veinimajast), vastavalt teemale põhjalikku ülevaadet, natuke glamuuri ja mõnusat seltskonda. Staarid pakuvad oma isiksuse, andekuse, jutu, ideede või välimusega elamusi, toovad meid rutiinist välja ja pakuvad mõtteainet. Nad on paljudele inspiratsioon ja eeskuju. Kas nende veinid teevad sama? Staar-veinidele antud rahvusvahelised reitingud kinnitavad kõrgeid ootusi. Et oma silm on kuningas või õigemini omaenda maitsetunnetus veenab kõige paremini, siis tuleb maitsta need veinid ise ära.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vanusepiirang veiniõhtule on 18 eluaastat. NB! Veinikoolitused toimuvad kindlatel kuupäevadel. Veiniõhtuid ei toimu juuni-juuli.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta