Valikuga kinkekaart

E-kursus - avasta veinimaitseid: kuiv ja magus valge vein

E-kursus - avasta veinimaitseid: kuiv ja magus valge vein


Üle Eesti
1 In.

45 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
45 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Veinikursus ilma kodust lahkumata!

Veini lõhnad ja maitsed peaks olema ahvatlev tervik, millega inimese meeled on rahul. Aga, et iga isik on unikaalne ja meie maitse-eelistused väga individuaalsed, on normaalne kui mõni veini lõhna- või maitsenüanss ei meeldi. Milliseid lõhnu ja maitseid ma veinides välistama peaks? Mis mulle tegelikult meeldib? Koolituse jaoks välja valitud veinid omavad lõhna ja maitse omapärasid, mille tunnetamine aitab iseendale välja selgitada või kinnistada varem väljakujunenud maitse-eelistust. Sellel e-kursusel on võrdlemiseks viis valget viinamarjasorti, millest üks on väga haruldane ja kahel on maitses kerge magusus.

 

Mida kingitus sisaldab? Karpi viie erineva maitsenäidisega ja e-posti teel täitmist vajavad abistavad materjalid koos veinimaitsete kirjeldustega. Numbritega märgistatud veinid tuleb kokku sobitada saadud maitsekirjeldustega ja juurde lisada oma märkmed. Täidetud degustatsioonileht saadetakse koolitajale ja vastu tuleb informatsioon veinide päritolu ja tootmisnüansside kohta.

Koos veinidega on postipakendis soovitus, milline pokaal valida, ettevalmistamiseks milline suupiste degustatsioonilauale võtta, veini serveerimise soovituslikud temperatuurid ning millises järjekorras valmistada ette kaasapandud lugemise ja kaasatöötamise materjalid.

Saadetav pakk sisaldab veinide kirjeldusi, maitse hindamise abistajat, täidetavat degustatsiooni tabelit, tagasisidena arvamuse ankeeti ja/või foto tingimused.

Kellele kingitus sobib? Veinisõbrad, kes otsivad uusi emotsioone ja pole päris kindlad milline veinimaitse on just nende lemmikuks; kursus aitab ära tunda maitsenüansid mis väga meeldivad või pigem välistaks.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kolmel koolitusel osalenuid ootab ees tasuta veiniõhtu, et üheskoos veine kritiseerida või tunnustada (peale koroonakriisi möödumist).

Koolitusel hinnatava veini hulk sobib degusteerimiseks ühele inimesele ja koos kergete suupistetega ei ohusta tarbitav alkohol tervist.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta