Lohesurfi algkoolitus

0.0 0 tagasisidet

Lohesurfi algkoolitus


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

150,00 €

150,00 €

Kirjeldus

Lohesurf on lahe

Algkoolitusel õpitakse selgeks põhitõed tuulest, randadest, lohedest ning ohutusest. Algkoolitusse kuulub ka õppelohe lennutamine ning power-lohe ehk reaalse lohe ülespanek ja lennutamine. 

Kellele kingitus on sobilik? See kingitus on sobilik kõigile neile, kes armastavad tuult, merd ja ekstreemsust. Kui arvate, et sõber võiks hakata tegelema lohesurfiga, siis olete õiges kohas.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab lohesurfi algkoolitust ning varustuse üüri, va. kalipso.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

3-4 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse ainult juhul, kui tuule kiirus on vähemalt 5 m/s.

Lisainformatsioon

Koolitusel osaleja peab olema vähemalt 18aastane (noorematel vajalik vanema kirjalik luba), oskama ujuda, olema terve ja hea vastupidavusega. Grupis on kuni 4 inimest. Algõppe jaoks piisab ka tavariietusest, aga kalipsos on lihtsam ja mõnusam olla. Koolitajal on olemas teatud kogus kalipsosid, aga suurused tuleb eelnevalt kooskõlastada ning kalipso rent on lisaraha eest.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Seikluskliinik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta