Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Praktiline kajakisõidu baaskoolitus

(4)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

40 €

Osta

Peale koolituse läbimist ei olegi kitsasse veesõidukisse istumine ja selles püsimine enam nii keeruline

Kajakisõidu baaskoolitus on mõeldud eelkõige neile veematka huvilistele, kel puudub varasem kajakisõidu kogemus ja kes sooviksid omandada kajakisõidu baasteadmised ja esmase kajakitunnetuse kogenud treeneri käe all, et ennast hiljem matkadel kindlamalt tunda.
Koolitus kestab 1,5…2 h ning selle aja jooksul saad kajakisõidu baasväljaõppe (ohutus, kajakki sisenemine ja väljumine, tasakaalu tunnetamine, aeru kasutamine, sõidutehnika) ning kajaki praktilise kasutamise kogemuse. 

Mida elamuskingitus sisaldab? Kajakk koolituse läbiviimiseks koos aeru, ohutusvesti ja pritsmepõllega, teoreetiliste ja praktiliste baasteadmiste omandamine treeneri juhendamisel, sh praktilised harjutused, õpitu rakendamine ringsõidul Pirita jõel/rannikumeres.  
Koolitusel kasutatakse ühekohalisi merekajakke, vähem julgematel on võimalik kajakiga esmatutvuse tegemisel kasutada ka laiemaid ja stabiilsemaid paate. Võimalik on koolitust läbi viia ka kahekohalise alusega ning samuti viisil, kus juhendaja viibib kingisaajaga ühes kajakis. Kuigi koolitusel kasutatakse turvaveste on siiski nõutud elementaarne ujumisoskus. 

Asukoht

Tallinn

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse ainult suveperioodil. Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Koolituse toimumise koha valib juhendaja vastavalt kingituse kasutaja oskusele ja ilmastikuoludele.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 
Järele proovitud!
Kingiekspert
Anna Pällin
Hinne

Veega seotud sport on ohtlik, keeruline ning kättesaadav vaid vähestele - MÜÜT mis ei vasta tegelikkusele!

Kajaki baaskoolitus on hea ettevalmistus pikemateks matkadeks või niisama huvilistele, sest annab hea ülevaate lihtsamatest teadmistest. Kui esialgu tundus mulle kui esimest korda proovijale kitsasse paati istumine kui kõrgem teadus ja veepeal ümberkäimine lihtne, siis pärast õpetust ja proovimist käis paati istumine kiirelt. Mõnus retk Pirita jõe kaldal, kus saab imetleda imeilusat loodust, kuulata linnu laulu ja veeta üks mõnus päev. Mina olen valmis kajakiga veel seiklema minema.

Miks seda elamust kogeda?
• Annab hea ülevaate kajaki sõidu baasteadmistest, parim algajatele, huvilistele
• Võimalus seigelda terve seltskonnaga
• Saab proovile panna oma jõu, kiiruse ja osavuse

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: