Individuaalne jumestuskoolitus õhtumeik/fotomeik

1 2 3 4 5 (0)
Tallinn
1 In.

50 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Koolituse käigus näidatakse põhilisi kaasaegseid meigitehnikaid, mida läheb tarvis efektse piduliku õhtuse jumestuse või spetsiaalse fotomeigi tegemiseks

Võimalus õppida ennast jumestama nii, et näeksid välja nagu hoolitseks sinu välimuse eest professionaalne meikar. Hea õhtu- ja fotomeigi alus on täiuslik põhi ning modelleerimine.

Mida kingitus sisaldab? Analüüsitakse Sinu näokuju, silmi, huuli ja kulme. Leitakse just Sulle sobivad pealekandmistehnikad, värvitoonid ja tooted. Koolitusel kasutatakse Itaalia dekoratiivkosmeetikat BellaOggi. Koolituse tulemuseks on täiuslik õhtu- või fotomeik. Lisaks oskad modelleerida, valida endale sobivaid värvitoone ja jumestustooteid ning tuled omal käel toime kauni õhtu- või fotomeigi tegemisega. Koolitusel osaleja saab lisaks kingituseks Bella Oggi jumestusvahendite stardikomplekti.

Koolitus sobib igas vanuses naistele, kes soovivad õppida täiusliku meigi nippe ja täiustada oma teadmisi meigitehnikatest. Kaunist õhtu- või fotomeiki teha pole üldsegi raske, seda eriti professionaalidelt omandatud oskuste abil.


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.

Lisainformatsioon

Koolituseks vajaliku kosmeetika ja vahendid tagab kool. Koolitus toimub maksimaalselt 2 inimest grupis. Koolitus toimub nii eesti kui ka vene keeles. 

Broneerimiseks võta ühendust.


Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta