Spordimassaaž Tartus

Järele proovitud!
5.0 1 tagasisidet

Spordimassaaž Tartus


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Suureneb vastupanuvõime haigustele, paraneb sooritusvõime ja väheneb stress

Spordimassaaži eesmärgiks on ülepinges olevate lihaste läbi töötamine, et saavutada lihastes lõtvust. Tegu on tugeva ja intensiivse massaažiga, mis sisaldab endas palju venitusharjutusi lihastele. Spordimassaaž on mõeldud aktiivsetele, regulaarselt spordiga tegelevatele inimestele, samuti pingelise füüsilise töö tegijatele. Spordimassaaž parandab verevarustust, kiirendab ainevahetust, aktiveerib lümfiringet, aitab kaasa üldisele taastumisele, vähendab lihasvalusid ning stressi, puhastab organismi jääkainetest, suurendab vastupanuvõimet haigustele, parandab painduvust ja üldist liikuvust.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist massaažiseanssi.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Spordimassaaž ei ole lubatud inimestele, kellel on vähkkasvaja, igasugune kasvajaprotsess või –kahtlus (viib vähirakud koldest laiali), põletikulised haigused (palavik- toob kaasa ägenemise), ägedad traumad (luumurrud, rebendid, põrutused), joobeseisund, äge südame-, neeru- või maksapuudulikkus, kilpnäärmehaigused, üldine suur kurnatus.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

AIN KUUSIKU FIE

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Järele proovitud!

Elis
Elis

Spordimassaaž oli siiani proovitud massaažidest kõige tugevam ja intensiivseim. Tänu jõulisele mudimisele said pinges lihased lõpuks lõdvestust ja läksid mõnusalt soojaks. Peale massaaži oli rüht paranenud ja suutsin selga hoida palju sirgemalt ilma lisapingutusteta. Lisaks sportlastele soovitan seda kindlasti inimestele, kes peavad suurema osa ajast veetma kontoritoolis.

Miks seda elamust kogeda?
• vähendab lihaspingeid
• parandab rühti ja painduvust
• suurendab lihaste- ja liigesetööd


Kliendid on öelnud

Ants

Jah jäin rahule kõik oli suurepärane.

Soovitame vaadata ka: