Füsioteraapia viie korra kaart

0.0 0 tagasisidet

Füsioteraapia viie korra kaart


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

180,00 €

180,00 €

Kirjeldus

Taastusravi läbi füsioteraapia

Füsioteraapia on kehalistel harjutustel, manuaalsetel võtetel, massaažil ja füüsikalise ravi meetoditel põhinev taastusravi osa. Füsioteraapia aitab mitmesuguste skeletilihassüsteemi probleemide korral, milleks võib olla näiteksi liigesliikuvuse piiratus, lihasjõu langus või valu. Füsioteraapia eesmärk on toetada kliendi võimalikult efektiivset ja kiiret taastumist ning naasmist igapäevategevuste juurde.

Tartu Teraapiasalongis saavad füsioteraapiast abi igas vanuses inimesed: võimlemine beebidega, toetamine spordivigastuste korral, pakutakse lihashooldust ja venitamis- ning manuaalteraapiat, tegeletakse ka eakatega ja aidatakse taastuda liiges(t)e operatsioonidest. Teraapiasalongis töötab ka peavaludele spetsialiseerunud füsioterapeut, kelle poole tasub pöörduda migreenide ja peavalude all kannatajatel. Esmasel füsioterapeudi konsultatsioonil hinnatakse kliendi seisundit ja koostatakse edasiste füsioteraapia seansside raviplaan.

Tartu Teraapiasalong pakub Tartu südalinnas privaatset ja mugavat võimalust turgutada oma tervist füsioteraapia teenustega, lõõgastada lihaspingeid erinevat liiki massaažidega ning hellitada jalgu unikaalse kalateraapiaga.

Mida kingitus sisaldab? Viis korda füsioteraapia 45-minutilist teenust.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Teraapiasalong

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta