Füsioteraapia viie korra kaart

0.0 0 tagasisidet

Füsioteraapia viie korra kaart


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

187,00 €

187,00 €

Kirjeldus

Taastusravi läbi füsioteraapia

Füsioteraapia on kehalistel harjutustel, manuaalsetel võtetel, massaažil ja füüsikalise ravi meetoditel põhinev taastusravi osa. Füsioteraapia aitab mitmesuguste skeletilihassüsteemi probleemide korral, milleks võib olla näiteksi liigesliikuvuse piiratus, lihasjõu langus või valu. Füsioteraapia eesmärk on toetada kliendi võimalikult efektiivset ja kiiret taastumist ning naasmist igapäevategevuste juurde.

Tartu Teraapiasalongis saavad füsioteraapiast abi igas vanuses inimesed: võimlemine beebidega, toetamine spordivigastuste korral, pakutakse lihashooldust ja venitamis- ning manuaalteraapiat, tegeletakse ka eakatega ja aidatakse taastuda liiges(t)e operatsioonidest. Teraapiasalongis töötab ka peavaludele spetsialiseerunud füsioterapeut, kelle poole tasub pöörduda migreenide ja peavalude all kannatajatel. Esmasel füsioterapeudi konsultatsioonil hinnatakse kliendi seisundit ja koostatakse edasiste füsioteraapia seansside raviplaan.

Tartu Teraapiasalong pakub Tartu südalinnas privaatset ja mugavat võimalust turgutada oma tervist füsioteraapia teenustega, lõõgastada lihaspingeid erinevat liiki massaažidega ning hellitada jalgu unikaalse kalateraapiaga.

Mida kingitus sisaldab? Viis korda füsioteraapia 45-minutilist teenust.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Teraapiasalong

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet