Valikuga kinkekaart

Füsioteraapia viie korra kaart

Füsioteraapia viie korra kaart


Tartu
1 In.

135 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
135 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Taastusravi läbi füsioteraapia

Füsioteraapia on kehalistel harjutustel, manuaalsetel võtetel, massaažil ja füüsikalise ravi meetoditel põhinev taastusravi osa. Füsioteraapia aitab mitmesuguste skeletilihassüsteemi probleemide korral, milleks võib olla näiteksi liigesliikuvuse piiratus, lihasjõu langus või valu. Füsioteraapia eesmärk on toetada kliendi võimalikult efektiivset ja kiiret taastumist ning naasmist igapäevategevuste juurde.

Tartu Teraapiasalongis saavad füsioteraapiast abi igas vanuses inimesed: võimlemine beebidega, toetamine spordivigastuste korral, pakutakse lihashooldust ja venitamis- ning manuaalteraapiat, tegeletakse ka eakatega ja aidatakse taastuda liiges(t)e operatsioonidest. Teraapiasalongis töötab ka peavaludele spetsialiseerunud füsioterapeut, kelle poole tasub pöörduda migreenide ja peavalude all kannatajatel. Esmasel füsioterapeudi konsultatsioonil hinnatakse kliendi seisundit ja koostatakse edasiste füsioteraapia seansside raviplaan.

Tartu Teraapiasalong pakub Tartu südalinnas privaatset ja mugavat võimalust turgutada oma tervist füsioteraapia teenustega, lõõgastada lihaspingeid erinevat liiki massaažidega ning hellitada jalgu unikaalse kalateraapiaga.

Mida kingitus sisaldab? Viis korda füsioteraapia 45-minutilist teenust.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta