"Ekstra hea enesetunde pakett'' Pärnu Kehastuudios

0.0 0 tagasisidet

"Ekstra hea enesetunde pakett'' Pärnu Kehastuudios


Pärnu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

380,00 €

380,00 €

Kirjeldus

Pärnu Kehastuudio - mitte lihtsalt tavaline salong!

Pärnu Kehastuudios pakutakse peamiselt salenemisele ning keha modelleerimisele suunatud protseduure. Kehastuudio eesmärgiks on tagada klientide rahulolu ning soov aidata neil tunda end õnnelikuna, pealaest jalatallani.

Mida kingitus sisaldab? 


• 3x LPG kehale

LPG näol on tegu üldkeha massaažiga, kus LPG® tehnoloogiaga töödeldakse naha pinda ja naha aluskudet. Protseduur on suurepärane valik inimesele, kellele teevad muret liigne kehakaal, tselluliit, aeglane ainevahetus, lihaspinged, erinevad tursed, lõtvunud nahk ning vananemise ilmingud. LPG protseduur parandab ainevahetusprotsesse, aitab vähendada keha ümbermõõte ja puhastab organismi jääkainetest. Suurepärane protseduur ka peale sünnitust, et keha taastumist toetada.

3x Slender Life kehamähis
Tegu on salendava ja tselluliidivastase mähisega, kus salendav kreem surutakse sügavale naha alla. Selleks kiletatakse nahk ning seejärel tõmmatakse vaakumisse. Protseduuril kasutatav kehamähis ei sisalda süsteetilisi koostisosi, vaid on valmistatud orgaanilistest ja looduslikest koostisosadest. Jumekas, niisutatud, sile ja trimmis nahk - tulemused, mida on näha juba peale esimest protseduuri.

3x LPG näole
Silub kortsukesi ja naha ebatasasusi ning aitab neid ennetada. Parandab naha jumet ja elastust samal ajal vähendades silmaaluste turseid. Ülimalt nauditav protseduur.


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Pärnu Kehastuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: