Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

NOCCO Männiku Wakepark Funpark-i perepilet

0.0 0 tagasisidet

NOCCO Männiku Wakepark Funpark-i perepilet


Männiku
2-4 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,00 €

39,00 €

Kirjeldus

Koos on lõbusam!

Tahaksid oma suvega midagi lõbusat peale hakata? Koguda koos perega meeldejäävaid emotsioone? Tule ja saa osa Eesti suurimast veepealsest takistusrajast. Kõigil on Funpark-is fun

NOCCO Wakepark Männikul pakub palju põnevaid elamusi igale veespordisõbrale - veelauasõit kaablipargis, veepealne takistusrada ning SUP-laua sõit. Lisaks saab laenutada discgolf'i kettaid ning nälga ja janu kustutada wakepark'i kohvikus.

Mida kingitus sisaldab? Kahe täiskasvanu ja kahe lapse pääset NOCCO Funpark-i Männikul. Sessioonid kestavad 50 minutit ja algavad igal täistunnil.

Otsid kingitust, mis pakub lõbusat ja põnevat elamust tervele perele? NOCCO Wakepark'i külastus võib olla täpselt see, mida otsid! NOCCO Wakepark'i Funpark on suurepärane koht veespordi armastajatele, kus veeta kvaliteetaega koos perega ning nautida adrenaliinirohkeid elamusi. See kingitus annab neile võimaluse luua toredaid mälestusi ja veeta aktiivselt vaba aega.

KINGITUSEST

Asukoht

Männiku

Riietus

Spordiriided.

Kestvus

50 minutit.

Osalejad

2 täiskasvanut ja kuni kaks last vanuses 6-18 aastat

Ilm

Teenust osutatakse ainult suveperioodil. Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Kinkekaart kehtib E-N.
PS! Ujumisoskus on kohustuslik! Funparki saab külastada alates 6. eluaastast. Lapsed kuni 10. a saavad külastada parki koos täiskasvanuga. Alaealistel peab olema vanema poolt täidetud omavastutusleping.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

NOCCO Wakepark

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: