5 x skimsõidu sõbrakaart

Järele proovitud!
0.0 3 tagasisidet

5 x skimsõidu sõbrakaart


Pärnu
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

20,00 €

20,00 €

Kirjeldus

Tegemist pole aga pelgalt rannalõbustusega vaid ka kasvava spordialaga. 

Skimboarding on veespordiala, mis sarnaneb surfamisele ning rulasõidule. Seda harrastatakse veepiiril või mitte väga sügavas vees. Skim on surfilaud, millega saab õhukesel veepadjal sõita ja trikke teha, ning see on ideaalne vahend igavuse peletamiseks nendel tuuletutel päevadel.

Mida kingitus sisaldab? 5 x skimisõitu. Pärnu ranna madal vesi ning liivane rannajoon loovad skimboardinguks ideaalsed tingimused.


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestvus

5 x 1 tund.

Ilm

Hooaeg algab juunist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda). Parimad on tuulevabad ilmad, siis on vesi peegelsile ja ideaalne skimmimiseks.

Lisainformatsioon

Ära unusta head tuju!


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Aloha Surf

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 3 tagasisidet

Järele proovitud!

Kadri
Kadri

Ettevaatust! Väga kergesti sõltuvusttekitav!
Vesi ja vee-elamused on mulle alati meeldinud. Skimboardimise põhimõtetest arusaamiseks ei kulunud palju aega, instruktor näitas ette, kuidas skimboardime välja peaks nägema ja kohe hakkasingi ise harjutama. Esimesel paaril korral sai küll kukutud, aga see tekitas minus pigem trotsi mitte jonni jätta ja skimboardimine kindlasti ära õppida, sest minu eesmärk oli muudkui pikemalt ja pikemalt liuelda. Peale poole kuni tunni ajast harjutamist olin oma esimese korra resultaadiga juba täiesti rahul. Kui aeg poleks tol korral piiratud olnud, oleksin kindlasti veel mõned tunnid skimboardides veetnud, sest tõepoolest tegemist on hullupööra kergesti sõltusvust tekitava suvise tegevusega.

Miks seda elamust kogeda?

  • Mõnus aktiivne tegevus rannas lihtsalt peesitamise asemel
  • Samaaegselt lõbus kui ka sportlik
  • Skimboardides aeg lendab ja saad endale uue suvise harrastuse


Soovitame vaadata ka: