Elamused vees

Sukeldumine veealuses vanglas, jetisõit koos koolitusega ja SUP-I matk on vaid väike osa meie poolt pakutavatest elamustest, mis leiavad aset vees. Enamus elamustest leiavad meie ilmastikuolude tõttu aset suvel, kuid samuti leidub talveks erinevaid veekeskuste külastusi ja näiteks SUP-i trenni.

Meie laiast valikust leiad erinevaid tegevusi kõigile: kanuumatkad, sukeldumiskursused, veekeskused, spa 18+  ja palju muud.

Vali vaade
Tulemused: 140
Vaadatud 60 - 140

Elamused vees

Meie poolt pakutavad elamused on sobilikud kõigile inimestele sõltumata vanusest ja soost. Kui teie tuttavate seas on inimesi, kes ei suuda kuidagi veest eemale hoida ja naudivad iga hetke, mis seal veeta saavad – sellisel juhul on väga lihtne leida meie laiast valikust erinevaid meelelahutuslike veega seotud elamusi.

Kui soovite püsida kuivana, siis võib olla teie jaoks sobilik Go jaht Sylvia jahikruiis Tallinna lahel, kus võib kindel olla, et jääte kuivaks ning teie ülesandeks on ainult elamust nautida. Kuna jahi peale mahub 12 inimest, siis võib olla see hea kingitus näiteks kolleegidele või suuremale sõprade seltskonnale. Meeldejääv jahikruiis on ühtlasi ka hea variant, kuidas oma kallimale teada anda, kui palju temast hoolite ning, mis saaks olla parem viis romantiliseks seikluseks.

Kui varasemalt rääkisime rahulikust seikluseks, siis kindlasti tasub ära märkida ka see, et meie valikust leiate sukeldumise veealusesse vanglasse. Kogu tegevus toimub Rummu karjääris, ning tegemist on legendaarse vanglaga, mis hiljem veega täielikult täideti. Elamuse teeb eriliseks see, et tegemist on Eesti ühe kõige parema nähtavusega järvega ning helesinine vesi ei jäta külmaks kedagi.

Erinevad elamused vees on ühtlasi väga hea kink ka adrenaliini otsivatele inimestele. Mis saaks olla huvitavam, kui näiteks lend Flyboardiga või jetisõit koos koolitusega, et ka algaja saaks osa huvitavast elamusest.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18