Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Viikingiretk Emajõel

(1)
Asukoht
Tartu
Osalejad
1-12
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

150 €

Osta

Saage osa tõelisest viikingivaimust!

Mis tunne on viikingite kombel sõuda? Kuidas heisatakse puri ning millist kergendust võis muistsetele ilmaränduritele tuua pärituul? Emajõe Lodjaseltsi viikingiretkel saate selle ise järgi proovida!

Liueldes edasi 10 pika aeru või raapurje jõul ning hoides kurssi tüüraeru abil saab reisiseltskond aimu tuhande aasta tagusest rändurielust. Pärast põnevat katsumust lülitatakse sisse hääletu elektrimootor ning retkest osavõtjad saavad imetleda mööda libisevaid kaldaid ning kuulata lugusid viikingite rändurielust. Soovi korral ootab sadamas kuum saun ja viikingieine.

Viikingilaev Turm on kaunis näide 1000 aasta tagusest laevaehituskunstist. 12 m pikkune sale laev valmis Lodjakoja meistrite kätetööna ning tema esimeseks ülesandeks sai 2009. a laulupeotule saatmine ajaloolisi veeteid mööda Tartust Tallinnasse. Hiljem on Turm seilanud ümber Läänemere ning sõitnud 2000 km läbi Euroopa Pariisist Lübeckisse.

Asukoht

Tartu

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1-12 inimest.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda). Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Saun ja eine lisatasu eest.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Emajõe Lodjaselts

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: