Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Tervise uuring bioresonants meetodil

(0)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

70 € 140 €

Osta

Tahad teada oma üldist tervislikku seisundit? Bioresonants uuring on ainulaadne võimalus saada 1-2 tunniga põhjalik ülevaade oma tervislikust seisukorrast

Elame maailmas, kus tervishoius saab ravimise kõrval järjest enam tähelepanu terve olemise toetamine ning soovime olla Sulle toeks sellel teel.
Bioresonantsuuring ja sageduste kompensatsioon on viimasel aastakümnel kiirelt arenenud valdkond, millele on pandud suured lootused just organismi nõrkade kohtade avastamisel. Uuring aitab ennetada organismi nõrgenemist tänu organismi nõrkade kohtade varajasele avastamisele. Sageduste kompensatsioon aitab korrigeerida organismis nõrgeneva koha energiataset enne, kui haigus hakkab segama tavapärast elurütmi ja väldib seeläbi tõsisemat haigestumist. Meetod on ohutu, ning sellega ei kaasne tervisele kahjulikku kiiritust patsiendile (infrapuna, röntgen, ultraheli, vms.).

Mida kingitus sisaldab? Bioresonants täisuuringut. Protseduur kestab kuni 2 tundi ja sisaldab kogu organismi põhjalikku uuringut ning vajadusel korrektsiooni (FC), olemasolevate toidulisandite testimist, mikrofloora aktiivsuse hindamist ja toiduainete sobivuse hindamist (hindamine toimub, kui klient teab oma veregruppi).

Asukoht

Tallinn

Riietus

Jätta koju metallehted ning riietuda nii, et Sinu küljes oleks minimaalselt metall esemeid.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Võimalusel ära võta protseduuri päeval ravimeid ega toidulisandeid. 2 tundi enne vastuvõtule tulekut ära söö. 30 min enne vastuvõtule tulekut joo klaas puhast vett.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Miamere - bioresonants uuring ja teraapia

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid