Valikuga kinkekaart

Sailing.ee praktiline purjetamisõpe

Sailing.ee praktiline purjetamisõpe


Tallinn
1 In.

160 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
160 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Üllatage oma kallimat või sõpru!

SAILING.EE koolitus on praktiline purjetamisõpe täiskasvanutele. Kursus algab vee peal purjetades ja on oma olemuselt populaarteaduslik seltskondlik koosviibimine, mille käigus õpetame teid iseseisvalt purjetama. Kursuste läbimine annab teile kindlustunde merel. Kõigile lõpetajatele pakume võimalust tasuta meie koolitus- ja charter-jahtidel praktiseerida, ning teeme kõik meist sõltuva, et leiaksite oma koha purjetamismaailmas!

Kellele kingitus on sobilik? Kingitus on sobilik neile, kes armastavad merd ja mereromantikat ning on lapsest saadik tahtnud aru saada, kuidas tuul laevad liikuma paneb.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab 4 x 3 tunnist purjetamise algkoolitust max. 4 inimese grupis koos instruktoriga, samuti riietuse ja päästevesti laenutuse. Koolitus toimub purjeõppe jahiga Delphia 24, Tallinnas Vanasadamas. Osaleja peab olema vähemalt 16 aastane.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordijalanõud. Mugavad riided.

Kestus

3 x 4 tundi merel.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Koolituse läbinutel on võimalus rentida Sailing.ee koolitusjahti ja oskuste lisandudes juba ka suuremaid jahte!Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta