Tunniajane fotosessioon SeeSee Stuudios

1 2 3 4 5 (13)
Tallinn

85 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

SeeSee Fotostuudios tunned end alati hästi!

SeeSee fotostuudio pakub palju enamat tavalisest fotosessioonist. Neile on oluline, et lisaks ilusatele fotodele oleks pildistamine ka tõeliselt nauditav elamus. Stuudio fotograafid ja assistendid on oma ala professionaalid. Igat sessiooni võetakse individuaalselt ning pööratakse alati tähelepanu kliendi soovidele.

Mida elamuskingitus sisaldab? Hinna sees 20 suureformaadilist ilusat pildifaili (failidena CD-l või allalaadimiseks) ning ühetunnine fotosessioon SeeSee stuudios. Lisaks mugav lisafailide ja väljatrükkide tellimiskeskkond.


Asukoht

Tallinn

Riietus

Stuudios on palju erinevaid aksessuaare, kuid alati võib ka ise huvitavaid ja Sulle olulisi esemeid kaasa võtta.

Kestus

1 tund.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Lisaks mugav lisafailide ja väljatrükkide tellimiskeskkond - paberpildid, lõuendid seinale, külmikumagnetid jms.

SeeSee jätab endale õiguse kasutada fotosessioonidel tehtud pilte ettevõtte portfoolio näitamiseks ja tutvustamiseks ning promomaterjalides kasutamiseks (v.a. kolmandate osapoolte reklaamides) näiteks kodulehel, uudiskirjas, flaieritel vms.Järele proovitud!

Kätlyn

Mõnus atmosfäär ja professionaalne tulemus!
Teeme oma tiimipilte juba mitmendat korda SeeSee stuudios ning selleks on ka põhjus. Nimelt ei leia teist nii mõnusa atmosfääriga stuudiot Tallinna linnast. Stuudios on õhkkond pingevaba, mis tähendab, et ka ise võtad asja vabamalt ja näed ka piltidel loomulikum välja. Meid on pildistanud erinevad fotograafid ning võime kinnitada, et valet valikut pole. Tase on kõrge ja tulemused superhead. Eks igal fotograafil on oma käekiri kuid need on alati sobinud 100%-liselt ka meie visiooniga.

Miks seda elamust kogeda?

  • ilus mälestus igaveseks
  • vähemalt kord aastas on hea igapäevaste telefoniga tehtud klõpsude juurde lasta teha ka endast fotod professionaalil
  • fotograaf sätib paika tausta, valguse ning poosi, et tuua välja Sinu loomulik ilu ja erilisus


Kliendid on öelnud (2)

Марина

Я осталась довольна фотосессией. Только один минус, в данной фотостудии никто не говорит на русском зыке. Поэтому просьба, уберите со своего сайта информацию о том, что в данной фотостудии ( SeeSee ) говорят на русском языке.

Annely

Väga oli aru saada ja tajuda, et fotograaf teeb oma tööd südamega asja juures olles ning koostöö sujus meeldivalt ja ladusalt. Kõik oli tema poolt peensusteni läbimõeldud ning jagas juba telefoniteel ideid ja mõtteid, millele võiksin keskenduda enne kui stuudiosse saabun. Siinkohal kiidusõnad fotograaf Terjele! Stuudio oli hubane ja põnev ning rekvisiidid olid huvitavad. Nüüd ootan ilusat suve, et teha pildid kindlasti ka välisõhus. Soojade kevade tervitustega Annely

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta