Õllepruulimise meistriklass

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Õllepruulimise meistriklass


Otepää
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

475,00 €

475,00 €

Kirjeldus

Kui soovid sirguda õllefännist või hobipruulijast pruulmeistriks

Nuustaku Pruulikoda toodab laias valikus alkoholivabasid ja alkohoolseid jooke puhtast kvaliteetsest toorainest. Pruulikoja eesmärgiks on pakkuda kohalikele elanikele ja Otepää külalistele mõnusaid elamusi koos õlle ning maitsva kõhutäitega. Lisaks antakse võimalus piiluda sisse pruulikoja igapäevatöösse, korraldades põnevaid ja harivaid töötubasid ning ka tootedegustatsioone.

Õllepruulimise meistriklass Nuustaku Pruulikojas on põhjalik, kaheksa tundi kestev õpituba õllefännide, hobipruulijate või alustavate pruulmeistrite koolitamiseks. Meistriklassi käigus saad teada õlleteo võtetest alates tooraine valimisest kuni õlle kääritamiseni.

Mida kingitus sisaldab?
 Otepääl asuva Nuustaku Pruulikoja pruulmeistri selliks olemist ja kaheksa tunni pikkuses õllepruulimisel aktiivselt "käed külge" osalemist.

Kingitus sobib mehele või naisele, kellel on soov ennast käsitööjookide tootmisega kurssi viia ja praktilisi jookide valmistamise võtteid õppida.

KINGITUSEST

Asukoht

Otepää

Riietus

Mugav ja puhas aktiivseks siseruumi töö tegemises sobiv riietus. Seotud juuksed ja/või peakatte kandmine.

Kestus

8 tundi

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Nuustaku Pruulikoda

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta