Näohooldus vastavalt personaalsele nõustamiskavale

0.0 0 tagasisidet

Näohooldus vastavalt personaalsele nõustamiskavale


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

55,00 €

55,00 €

Kirjeldus

Siluett, aeg iseenda jaoks!

Eesti looduskosmeetika ühendab puhta ilu ja Siluett looduslikud iluelamused! Eesti looduskosmeetika salong Siluett pakub iluhooldusi vaid kodumaist päritolu looduskosmeetikaga. Silueti partneriteks on Eesti loodusbrändid nagu D'Difference, Tilk!, Hoia, Berrichi, Magrada, Luuv ja teised. Valikus on näiteks Nurme kanepipediküür, Signe Seebid roosiõie maniküür, 9-etapiline Joik Organic näohooldus- Anne&Stiil ilulemmik 2021!, Turbliss 24K kullaga näohooldus - Buduaar lemmik 2019!, auhinnatud Ruthie Belle orgaaniline lash lift, erinevad massaažid ja palju muudki. Siluett arendab oma teenuseid pidevalt ja annab parima, et tunneksid end hästi nende juures!

Mida kingitus sisaldab? Näonaha konsultatsioon sisaldab endas vestlust, täpsustavaid küsimusi ning ankeedi täitmist. Kõik see on vajalik, et ilusalongi Siluett kosmeetik Mari saaks põhjaliku pildi sinu naha seisukorrast ning muudest mõjuteguritest.
Tehakse kindlaks sinu põhinahatüüp (näiteks kuiv, rasune, kombineeritud, tundlik või normaalne) ja naha seisund (akne, mustpead, valgepead, vananemine, päikesekahjustused, dehüdratsioon jne). Saadud info abil valib kosmeetik sinu jaoks sobivad tooted ja võtted personaalseks näohoolduseks.

Ilusalongi Siluett kosmeetik Maril on juba üle kümneaastane kogemuste pagas ning ta täiendab oma teadmisi pidevalt. Tänu tööle Eesti looduskosmeetikaga orienteerub ta hästi kodumaistes toodetes ning tema kasutuses on erinevaid näohoolduse aparaate, mis on väga tõhusad ning toetavad tulemust.

Konsultatsiooniks ja näohoolduseks tuleks varuda aega 1,5 tundi. 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta