Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Särava naeratuse kingipakett: pärlipesu ja panoraamröntgen

Soodus! Uus!
0.0 0 tagasisidet

Särava naeratuse kingipakett: pärlipesu ja panoraamröntgen


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

99,00 € 115,00 € -14% Algne hind: 115,00 €

99,00 € -%
115,00 €
Algne hind: 115,00 €

Kirjeldus

Taasta hammaste valge värv ja sära

Pärlipesu on hambaravi protseduur, mille eesmärk on eemaldada hambakatt ja pigmendilaigud hammastelt, taastades nende loomuliku valge värvuse ja sära. Pärlipesu tulemusel saad tervislikuma suuõõne - eemaldatakse hambakatt ja bakterid, mis on peamised igemehaiguste ja kaariese põhjustajad. Regulaarne puhastus aitab hoida suuõõne tervena ja vähendab hammaste kaotuse riski. Hammaste värvus võib aja jooksul muutuda toidu, jookide (kohvi, tee, punane vein) ja tubaka tarbimise tõttu. Pärlipesu protseduur aitab taastada hammaste loomuliku värvuse, muutes naeratuse säravamaks ja enesekindlamaks. Tänu bakterite eemaldamisele, mis põhjustavad halba hingeõhku, aitab pärlipesu hoida sinu hingeõhu värskena. Protseduur aitab ka ennetada tõsisemaid suuõõne probleeme - hambaarsti regulaarne külastamine aitab varakult avastada probleeme nagu kaaries, igemehaigused ja isegi suuvähk, võimaldades õigeaegset ravi.

Pärlipesu protseduuril viiakse esmalt läbi ultrahelipuhastus, mille käigus eemaldatakse valutult ultraheli seadmega hambakivi. Seejärel eemaldatakse hambapinnalt hambakatt, pigment ja pehmed ladestused pärlipesuga. Järgneb poleerimine spetsiaalse pastaga, et eemaldada plekid ja muuta hambad siledamaks. Lõpetuseks võidakse hambaid töödelda fluoriidiga, et tugevdada hambaemaili ja kaitsta hambaid kaariese eest.

Hammaste panoraamröntgen on hambaravis kasutatav diagnostiline tööriist, mis pakub mitmeid olulisi eeliseid. Panoraamröntgen ehk ortopantomogramm (OPG) loob ühe laiaulatusliku pildi kogu suuõõnest, sealhulgas hammastest, lõualuudest, lõualuude liigestest ja ümbritsevatest struktuuridest. Hammaste panoraamröntgen on oluline haiguste varajaseks avastamiseks, hammaste arengu jälgimiseks, tervikliku ülevaate saamiseks, lõualuude ja liigeste seisundi hindamiseks, trauma diagnoosimiseks, proteeside ja implantaatide planeerimiseks ning riskihindamiseks.

Hammaste panoraamröntgeni tegemise sagedus sõltub paljudest teguritest, sealhulgas patsiendi vanusest, suuõõne tervislikust seisundist, varasematest hambaravi protseduuridest, ja üldisest terviseriskist. Sagedamini (2-3 aasta tagant) võiksid panoraamröntgeni ülesvõtteid teha inimesed, kellel on suurem risk hammaste ja igemete haigusteks. Laste ja noorukite puhul võib sagedus varieeruda sõltuvalt individuaalsest arengust ja võimalikest ortodontilistest vajadustest. Ilma oluliste probleemideta täiskasvanud võiksid osana suuõõne tervise kontrollist vajada panoraamröntgenit iga 5-10 aasta tagant. Eakad patsiendid, kes kannavad proteese või on kaotanud mõned hambad, võib olla vajalik sagedasem kontroll.

Mida kingitus sisaldab?
Pärlipesu ja hammaste panoraamröntgenit Pirita Hambaravi kliinikus.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

PIRITA HAMBARAVI

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: