Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Inframati sessioon ilusalongis Siluett

0.0 0 tagasisidet

Inframati sessioon ilusalongis Siluett


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

25,00 €

25,00 €

Kirjeldus

Siluett, aeg iseenda jaoks!

Eesti looduskosmeetika ühendab puhta ilu ja Siluett looduslikud iluelamused! Eesti looduskosmeetika salong Siluett teostab iluhooldusi vaid kodumaist päritolu looduskosmeetikaga. Silueti partneriteks on Eesti loodusbrändid nagu D’Difference, Tilk!, Hoia, Berrichi, Magrada, Luuv ja teised. Valikus on näiteks Nurme astelpaju pediküür, Signe Seebid roosiõie maniküür, 9-etapiline Joik Organic näohooldus- Anne&Stiil ilulemmik 2021!, Turbliss 24K kullaga näohooldus – Buduaar lemmik 2019!, auhinnatud Ruthie Belle vegan lash lift, erinevad massaažid ja palju muudki. Ainulaadsena Eestis pakub Siluett võimalust teha näonaha analüüsi tehisintellekti abiga võimaldades sellega erakordselt personaalset ja unikaalset nahahoolduskogemust, mis on loodud just kliendi naha vajadustest lähtuvalt.

Mida kingitus sisaldab? 45-minutilist inframati sessiooni ilusalongis Siluett. Protseduur aitab organismist välja viia jääkaineid, liigse kudedevahelise vee, parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja. Hoolduse ajal kaotad nii kaalu, sentimeetreid kui ka vabaned toksiinided. Ühe sessiooniga põletad 600-900 kcal.

Inframatt on võrreldes infrapunasaunaga kolm korda tõhusam, kuna temperatuur on kõrgem ning oled kui "kookonis", kuhu õhk ligi ei pääse. Infrapunakiirgus kandub valguslainetena läbi õhu ning soojendab otseselt, ümbritsevat õhku kütmata. Protseduuri tulemusel soojenevad nahaalused koed ning nahk. Kiirgus põletab nahaalust rasvakihti ning viib kehast välja toksiinid. Inframati temperatuuri saab tõsta kuni 75 kraadini ning mudelil on ka käte jaoks augud, et saaks kasutada telefoni või lugeda ajakirja.

Protseduurile mineku meelespea:

• Väga oluline on juua 3-4 päeva enne vähemalt 2 liitrit vett
• Vähenda kohvi joomist 2 tassile päevas
• Koori keha samal hommikul
• Keha ei tohi kreemitada
• Väldi alkoholi eelneval päeval

Salongi poolt ühekordne pesu ja rätikud üleliigse vee kuivatamiseks.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Vastunäidustused inframati kasutamisel: diabeet, rasedus, epilepsia, südamesimulaator, infektsiooni-ja põletikuprotsessid, nahakahjustused protseduuri piirkonnas (nahalõhed, haavad), aju verevarustuse häired.

Broneeringu tühistamisel vähem kui 24 tundi enne saabumist on tühistamistasu 100% paketi maksumusest.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja


0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: