Õpetlik tüdrukute meigihommik

0.0 0 tagasisidet

Õpetlik tüdrukute meigihommik


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

35,00 €

35,00 €

Kirjeldus

Lõbus ja õpetlik!

Kui sa tead mõnda iluhuvilist neiut, kes pidevalt ema kosmeetikakotis uudistamas käib, siis on just see suurepärane kingitus talle!

Meigihommik keskendub kosmeetika ohutule kasutamisele ning igapäevasele nahahooldusele, kusjuures koolitus on 100% praktiline. Kõikidele osalejatele antakse pintslid kätte ning jumestuskunstniku juhendamisel teevad tüdrukud iseendale kauni päevameigi. Kursus algab näo puhastamisest ning lõpeb õige huulepulga valimisega. Las puuder tolmab!

Mida kingitus sisaldab? Meigikursuse pääset ning teemakohast kingitust.

Meigihuvilistele vanuses 8-14.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad Vahetusjalanõud.

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Maksimaalne osalejate arv igal kursusel on kuni 10.
Kõikidel osalejatel palume kaasa haarata vahetusjalanõud ja peapael/patsikumm.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Meigipidu

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta