Näohooldus "Uinuv kaunitar"

0.0 0 tagasisidet

Näohooldus "Uinuv kaunitar"


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

55,00 €

55,00 €

Kirjeldus

Kaunis nahk ning sisemine harmoonia

Estee meeskond hoolib mitte ainult sinu naha seisundist, vaid ka sinu sisemisest harmooniast. Just sellepärast pakuvad nad uut professionaalset hooldust, et oleksid kõige ilusam ja puhanum.

Protseduuri esimeseks osaks on Aqua peel, mis puhastab sinu nahka, vähendab silmnähtavalt kortse ja aknet samal ajal küllastades naha sügavamaid kihte vitamiinide ja niisutamisega. Edasi järgneb klassikaline näomassaaž, mis parandab vereringet ja suurendab lihastoonust. Selle tulemusena kaovad silmaalused rõngad, taandub paistetus ning silenevad kortsud. Kolmandas osas viiakse läbi RF lifting, millel on samuti kortsude vastane toime, lisaks pinguldab nahka, mida on näha juba peale ühte protseduuri. Lõpetuseks kantakse peale alginaatmask, mis avaldab kohese liftingu efekti, vähendab kortse ning aitab hüperpigmentatsiooni puhul.

Mida kingitus sisaldab? Noorendavat näohooldust endale sobivas Estee ilusalongis Tallinnas.

Kingitus on sobilik naisele alates 30. eluaastast.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
NB! Protseduuri vastunäidustused on rasedus ja rinnaga toitmine, kardiostimulaatori olemasolu organismis, diabeet, üldinfektsioonhaigused ja naha vigastused töötlemise eeldatavates kohtades, metalli olemasolu töötlemise eeldatavates kohtades.0.0 0 tagasisidet

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta