Lend Kosmose piirimail

4.6 5 tagasisidet

Lend Kosmose piirimail


Välismaa
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

20985 €

20985 €

Elamuse kirjeldus

Pole midagi ainulaadsemat kui tõusta kõrgustesse, kus sinu silmadel on võimalik veenduda, kui väike on planeet Maa ja imetleda selle ümarust oma enda silmadega. Taevas on müstiliselt musta-täpiline oma biljonite tähtedega sinu pea kohal ja sinine planeet Maa on sinu all. Venemaa MIG-31 "Foxhound" või MIG-29 tõstab sind stratosfääri, 25 000 meetri kõrgusele, sa tunned kuni 5-6G võimsaid koormusi ja lendad kuni kahekordsel helikiirusel. Venemaa kõige kogenumad piloodid annavad sulle unustamatu kogemuse ja ühe tunni eluaegseid kogemusi sealhulgas mõned standardvigurlennu manöövrid ja võimaluse proovida seda koletist ise! Hõlmab umbes 60 minutit lennuaega. Kaasa on vaja võtta vaid sportlikud riided ja jalanõud. Pealtvaatajad saavad treeningust osa võtta lisaraha eest. Kui tingimused ei ole lennuks sobivad, siis lükatakse lend edasi. Lennud toimuvad aastaringselt kindlaks määratud kuupäevadel.

KINGITUSEST

Asukoht

Välismaa

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

1 päev.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse, kui ilmastikutingimused on soodsad.

Lisainformatsioon

Hind ei sisalda sõidukulusid Niszhny Nogorodi ja tagasi. Osaleja peab olema hea tervise juures ja omama selle tõestuseks vastavaid dokumente. Täiendav tervisekontroll viiakse läbi õhubaasis enne lendu. Registreerumine on vähemalt 40 päeva enne lendu. Osalemine on omal vastutusel.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kingitus.ee OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.6 5 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta