Karboksüteraapia näole

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Karboksüteraapia näole


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

60,00 €

60,00 €

Kirjeldus

Vabane kiirelt kortsudest

Karboksüteraapia 5-astmeline noorendav ning süstivaba protseduur on kõige ohutum ja loomulikum nooredamise viis. Lühikese ajaga vabaned kortsudest, samuti aitab see ennetada akne tekkimist ning vähendab arme. Karboksüteraapial rikastatakse nahka hapnikuga, selleks viiakse naha alla süsinikdioksiidi (CO2). Rakkudesse sisenemisel süsinikdioksiid laguneb süsinikuks (C) ja hapnikuks (O2). Süsinik imendub nahka tekitamata mingeid kahjulikke kõrvalmõjusid. Hapnik, mis tungib naha sügavatesse kihtidesse, aktiveerib mitte ainult kõiki ainevahetuse ja regeneratiivseid protsesse, vaid stimuleerib ka kollageeni tootmist.
Tänu naha verevarustuse ja ainevahetuse paranemisele on protseduur sobilik tuhmunud, pigmenteeritud ja väsinud nahale, muutes naha tooni ühtlasemaks.

Karboksüteraapia toimed: ekspress-lifting ehk kohene pinguldamine, haavajälgede eemaldamine ja armide ravi, rehabilitatsioon pärast agressiivseid noorendamisprotseduure, toonuse ja elastsuse tõstmine, ägenenud akne kupeerimine, kuperoosa ravi, naha valgendamine, pooride ahendamine ja detoksikatsioon.

Mida kingitus sisaldab? 45-minutilist karboksüteraapia protseduuri näole endale sobivas Estee ilusaongis Tallinnas.

Protseduur sobib kõikidele nahatüüpidele ja sellel ei ole vanusega ega aastaaegadega seotud piiranguid ning samuti ei ole vaja taastumiseks aega. Tähelepanuväärne on see, et protseduuri võib teha raseduse ja imetamise perioodil ja ka puberteedi ajal.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Soovitatav on läbida protseduur kuurina 1-2 korda nädalas 3-4 nädala jooksul.
Karboksüteraapia protseduuril pole vastunäidustusi.0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: