Lõõgastuspakett kahele

0.0 0 tagasisidet

Lõõgastuspakett kahele


Tartu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

80,00 €

80,00 €

Kirjeldus

Unusta argipäeva tavarütm ja lõõgastu koos kaaslasega

Kui vajad koos kaaslasega oma argipäeva tavarütmi vahele tõhusat lõõgastust, siis seadke sammud Tartu südalinnas asuvasse Tartu Teraapiasalongi. Stressi ja lihaspingeid leevendab tunniajane ravi- või aroomimassaaž ning tuju tõstab ja uut energiat annab meeleolukas kalateraapia seanss. Vahetu kogemuse jagamise eesmärgil pakutakse mõlemat teenust kahele inimesele samal ajal.

Tartu Teraapiasalong pakub Tartu südalinnas privaatset ja mugavat võimalust turgutada oma tervist füsioteraapia teenustega, lõõgastada lihaspingeid erinevat liiki massaažidega ning hellitada jalgu unikaalse kalateraapiaga.

Mida kingitus sisaldab? Kummalegi osalejale 60 minutit lõõgastavat ravi- või aroomimassaaži, 20 minutit värskendavat kalateraapia protseduuri või 20 minutit käte parafiinihoolitsust.

- Ärge planeerige vahatamis- või raseerimisprotseduure 24 h jooksul enne teraapiat, sest need tekitavad nahale mikrovigastusi.
- Ärge kreemitage samal päeval enne protseduuri jalgu – muidu peavad vaesed kalad kreemi ära sööma.
- Enne protseduuri saab pesta jalgu sooja vee ja seebiga ning loputada.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Üldiselt sobib kalateraapia kõigile, aga järgmiste terviseseisunditega ei ole võimalik protseduuri saada: avatud haavad, kriimustused; käte/jalgade infektsioonid (soolatüügas); ekseem, dermatiit; diabeedist tingitud jalahaavandid (suurendab nakatumise riski); vere kaudu levivate viirustega nakatumine (B- ja C-hepatiit, HIV); immuunpuudulikkus (võib olla põhjustatud haigusest või ravimite tarvitamisest); vere hüübimishäired või vere hüübimisvastase ravi saamine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Teraapiasalong

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Kliendid on öelnud

Denis Nilov

Kõik oli suurepärane. Elamus oli väga äge. Vastuvõtt oli ka väga sõbralik, oli kohe tunda, et sind oodatakse siia!

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta