Kaaluta olekus lend Venemaal

0.0 0 tagasisidet

Kaaluta olekus lend Venemaal


Välismaa
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

6400 €

6400 €

Elamuse kirjeldus

Proovi ainulaadset ja kirjeldamatut kaaluta olekus lennukogemust Ilyushin 76 MDK lennukiga Gagarini-nimelises Kosmonautide treeningkeskuses Venemaal. Ainuüksi 1000 inimest kogu maailmas on enne seda teinud ning nüüd on sinul ainulaadne võimalus seda ise proovida või kinkida see kauakestev kogemus kellelegi sulle väga erilisele. See on väga ainulaadne kingitus. Hind ei sisalda sõidukulusid Moskvasse ja tagasi. Osaleja peab olema hea tervise juures ja omama selle tõestuseks vastavaid dokumente. Osaleja võtab tegevusest osa omal vastutusel, olles teadlik kõikidest lennuga kaasnevatest riskidest.

KINGITUSEST

Asukoht

Välismaa

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

4 päeva (majutus 3 ööd). 90-120 minutit lendu.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse, kui ilmastikutingimused on soodsad.

Lisainformatsioon

Selle aja jooksul sooritatakse 10-15 parabooli, millest iga õhkutõus kestab 25 sekundit. Kaasa on vaja võtta vaid sportlikud riided ja jalanõud. Pealtvaatajad saavad treeningust osa võtta lisaraha eest. Kui tingimused ei ole lennuks sobivad, siis lükatakse lend edasi. Lennud toimuvad aastaringselt kindlaks määratud kuupäevadel.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kingitus.ee OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta