Juuste tervendamine, peamassaaž ja teraapia

0.0 0 tagasisidet

Juuste tervendamine, peamassaaž ja teraapia


Harjumaa. Kokkuleppel teenusepakkujaga
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

85,00 €

85,00 €

Kirjeldus

Oled hoitud!

Juuste tervendamine koos teraapiaga on üks äärmiselt lõõgastav, rahustav ja samas turgutav seanss, mis on mõeldud üheaegselt nii juustele kui ka inimesele endale. Professionaalne juukseterapeut lisab hoolikalt juuksepikkusele loodustoodetest koosneva juuksemaski, masseerides peanahka ja juukseid, samal ajal tervendades neid oma kätega. Lisaks kõigele sellele on juukseterapeut valmis kuulama, küsima küsimusi ja jagama toetust inimese enda kohta. Teraapiline toetus on mõeldud kõikidele inimestele, ükskõik millise eluteema korral ja sisaldab kogenud valgustöötaja spirituaalseid näpunäiteid, kasulikku infot nii elu tasakaalu leidmiseks kui ka kehaliste murede esmaste lahenduste juhendamist.

Mida kingitus sisaldab?
 Juuksetüübi analüüsi, juuksemaski (looduslike ravivate toodetega), India Ajurveda peamassaaži 10 min, juukseid tervendavaid käsi ja soovitusi juuksehoolduseks, inimese hinge teraapiat lihtsamalt kujul ja valgustöötaja jagatud personaalselt toetust kingi saajale. Ei sisalda juustepesu.

Teenus sobib kõikidele naistele, meestele ja ka lastele alates 6. eluaastat. Tervendamine on mõeldud nii lühikestele kui ka pikematele juustele. Sobib igale juuksetüübile, igal aastaajal ja igaühele, kellele sobib kui juustele pööratakse tähelepanu spetsialisti poolt. Eriti kui on juukse väljalangemise mure, sobib see teenus ideaalselt, sest personaalselt valitud juukseravi mask ja tervendus on toetuseks stressi või muul põhjusel juuste väljalangemise probleemi vastu. Teraapia sobib kõikidele, kes usaldavad terapeudile jagada ja vastu võtta toetust. Teraapia ei ole kohustuslik ja seda võib ka asendada pikema peamassaažiga.

KINGITUSEST

Asukoht

Harjumaa. Kokkuleppel teenusepakkujaga

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

50 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Väljaspool Harjumaad lisandub transpordi eest lisatasu vastavalt kokkuleppele.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

SouleKris

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta