Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Individuaalne jumestuskoolitus päevameik

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Individuaalne jumestuskoolitus päevameik

Tallinn
1 In.

35 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
35 €

Ilu algab siit!

Koolituse käigus näitame põhilisi kaasaegseid meigitehnikaid, mida läheb tarvis igapäevase päevase jumestuse tegemiseks. Võimalus õppida ennast jumestama nii, et näeksid välja nagu hoolitseks sinu välimuse eest professionaalne meikar. Õpid tundma oma nägu!

 

Mida kingitus sisaldab? Analüüsime koos Sinu näokuju, silmi, huuli ja kulme. Leiame just Sulle sobivad pealekandmistehnikad, värvitoonid ja tooted. Koolitusel kasutatakse Itaalia dekoratiivkosmeetikat BellaOggi. Koolituse tulemuseks on täiuslik päevameik, lisaks oskad endale valida sobivaid värvitoone ja jumestustooteid ning tuled omal käel toime kauni meigi tegemisega.

Koolitus sobib igas vanuses naistele, kes soovivad õppida täiusliku meigi nippe ja täiustada oma teadmisi meigitehnikatest. Kaunist igapäevameiki teha pole üldsegi raske, seda eriti professionaalidelt omandatud oskuste abil.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Koolituseks vajaliku kosmeetika ja vahendid tagab kool. Koolitus toimub maksimaalselt 2 inimest grupis. Hea võimalus sisustada jumestuskoolitusega sünnipäevapidu või tüdrukuteõhtut. Võimalik ka suurema grupi tellimus. Koolitus toimub nii eesti kui ka vene keeles.Teised valikud


Kliendid on öelnud (5)

Diana

Oli näha koolitaja professionaalsust. Suur tänu talle, et andis võimalus teha koolitust reedel.

 

Koolituse läbiviija oli meeldiv ja põhjalik, aitas edasiseks toodetega. Õppisin palju uut

Ene Käsper

Tore,et sain ise valida mulle sobiva variandi.Ja antud koolitusega jäin rahule,oli väga huvitav ja tore.

Eva Piirimägi

Individuaalne lähenemine. Väga asjalik ja kogenud koolitaja. Jäin väga rahule!

Ann L

Oli väga mõnus kogemus, kus sai individuaalselt koolitajaga suhelda ning leida just enda näole ja eelistustele vastavad lahendused. Ei olnud ühtegi küsimus, millele poleks saanud vastuse. Kõige rohkem meeldis see, et sain ise proovida ja vaatas üle minu tehnikad ja liigutused ning soovitas ühte kui teist. Oli tunde, et koolitaja oli kogenud ning valdas antud temaatikat. Õhkkond oli väga sõbralik ning mahe ja lahkusin sealt ilusa meigi, uute teadmiste ja suure naeratusega. Aitäh!

1
Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta